کدخبر: 2049

خبرهای مهم از استخدام ها/جزئیات مهم

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی از جذب بیش از پنج هزار نیرو در دستگاه تعلیم و تربیت استان از طریق آزمون ماده ۲۸ و دانشگاه فرهنگیان در سال جاری خبر داد.​

قاسمعلی خدابنده در نشست مشترک با مدیر امور پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان از جذب بیش از پنج هزار نیرو در دستگاه تعلیم و تربیت استان از طریق آزمون ماده ۲۸ و دانشگاه فرهنگیان در سال جاری خبر داد.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی با اشاره به ظرفیت مطلوب دانشگاه فرهنگیان استان به منظور آماده‌سازی دانشجومعلمان برای حضور در کلاس‌های درس گفت: طی سه سال گذشته سهمیه خوبی در پذیرش دانشجومعلمان و همچنین استخدام ماده ۲۸ به دستگاه تعلیم و تربیت استان اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه دستگاه تعلیم و تربیت استان برای سال تحصیلی آتی با کمبود حدود ۲۳ هزار نیروی انسانی مواجه است، افزود: سال گذشته با کمبود حدود ۱۹ هزار نیروی انسانی مواجه بودیم که توانستیم با اتخاذ تدابیر لازم و استفاده از ظرفیت حق التدریس و خریدخدمات این کمبود نیرو را مدیریت و ساماندهی کنیم.

خدابنده با تأکید بر لزوم اندیشیدن تمهیدات لازم برای آغاز سال تحصیلی پیش رو افزود: دانشگاه فرهنگیان استان در حوزه دانشجویی، اساتید و کارکنان رتبه‌های ممتاز بسیاری را در سطح کشور کسب کرده است.

مدیرکل آموزش‌وپرورش خراسان رضوی ادامه داد: امسال سه هزار و ۲۱۲ نیروی ماده ۲۸ و بیش از دو هزار نفر از طریق دانشگاه فرهنگیان جذب دستگاه تعلیم و تربیت استان می‌شوند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها