کدخبر: 296

قیمت پراید 130میلیون شد؛ جدیدترین قیمت ساینا، کوییک و تیبا در بازار

در جدول زیر قیمت روز انواع پراید، تیبا، کوییک و ساینا در بازار آزاد را مشاهده می‌کنید.

قیمت پراید در بازار امروز اعلام شد. قیمت پراید در این ماه روند ریزشی داشته است. قیمت پراید با افزایش شدید خود در سال 99 با واکنش های زیادی مواجه شده بود. قیمت پراید فعلا روند نزولی به خود گرفته است.جدیدترین قیمت پراید را در ادامه مشاهده می کنید.

قیمت پراید

 در ادامه جدیدترین قیمت پراید در بازار امروز را مشاهده کنید:

قیمت پراید

به گفته نایب رئیس اول اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو، در آستانه شب عید تقاضا برای خرید خودروهای داخلی و خارجی زیاد شد اما این تقاضا برای خودروهای ایرانی بیشتر است.

اسد کرمی معتقد است: هر ساله در آستانه شب عید تقاضا برای خودرو بالا می‌رود. پیش‌بینی می‌شود احتمالا هفته آینده خودروهای داخلی و خودروهای خارجی دچار نوسان شوند. همچنین به نظر می‌رسد تقاضا برای خودروهای داخلی ۵۰ درصد و برای خودروهای خارجی ۲۰ درصد بیشتر شده است.

قیمت پراید

پراید و ۲۰۶ چقدر بالا رفت؟

هفته گذشته نعمت‌الله کاشانی‌نسب، نایب رئیس دوم اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو گفته بود:«خریدار در بازار نیست و تعداد فروشندگان از خریداران بیشتر است.»

نایب رئیس اول اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو با اشاره به قیمت پراید و پژو ۲۰۶ گفت: پژو ۲۰۶ تیپ دو با ۷ میلیون تومان افزایش به قیمت ۱۹۷ میلیون تومان رسید. پراید هم با سه میلیون تومان افزایش با قیمت ۱۰۸ میلیون تومان فروخته شد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها