کدخبر: 431

پیش فروش اراینخودرو تا کی فرصت دارد؟

بزرگترین خودروساز دولتی کشور ثبت‌نام برای مرحله جدید پیش‌فروش یکساله دو محصول خود را از دیروز (پنجشنبه/ سوم تیرماه) آغاز کرده و به مدت سه روز به اجرا می‌گذارد.​

پیش فروش ایرانخودرو در ایران انجام می شود و لیست برندگان آخرین قرعه کشی اعلام شده است.پیش فروش ایرانخودرو با حضور نمایندگان نهادهای ناظر برگزار شد.پیش فروش ایرانخودرو  با روش قرعه کشی انجام می‌شود. پیش فروش ایرانخودرو از این هفته شروع شد. اخبار مربوط به پیش فروش ایرانخودرو را در سایت خوندنی آنلاین بخوانید.

از روز گذشته پیش‌فروش ایران‌خودرو برای تحویل یک سال بعد آغاز شده است. اما این ثبت نام تا کی مهلت دارد و چطور انجام می‌شود؟

بزرگترین خودروساز دولتی کشور ثبت‌نام برای مرحله جدید پیش‌فروش یکساله دو محصول خود را از دیروز (پنجشنبه/ سوم تیرماه) آغاز کرده و به مدت سه روز به اجرا می‌گذارد.

برای ثبت نام در این طرح می‌توان به سایت این خودروساز مراجعه کرد. در این طرح مشتریانی که در قرعه‌کشی برنده شوند به عنوان علی‌الحساب بیش از ۱۰۲ میلیون تومان برای سورن و بیش از ۱۴۲ میلیون تومان برای خودرو دنا پلاس توربو شارژ دستی باید پرداخت کنند.

قیمت روز سورن پلاس در بازار ۲۸۷ میلیون و دنا پلاس توربو شارژ دستی بیش از ۳۸۲ میلیون تومان است.

سومین پیش‌فروش یکساله محصولات ایران‌خودرو در سال ۱۴۰۰ در حالی آغاز شده که حذف شروط الزام در رهن ماندن یکساله سند خودروها و ممنوعیت ثبت‌نام و صدور فاکتور نزد مجموعه‌های سایپا و ایران‌خودرو در ۴۸ ماهه گذشته، برای دور اول اجرا می‌شود. در این دوره از پیش‌فروش محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو، دو محصول سورن پلاس و دناپلاس توربو شارژ دستی عرضه شده است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها