کدخبر: 784

سیزپی چیست

نسل جدید درگاه های پرداخت در سیزپی ارائه می شود. سیزپی با استفاده از الگوریتم های هوشمند سرعت و امنیت پرداخت را برای کسب و کار شما فراهم می کند و بدین ترتیب سیزپی به کسب و کار شما هویت می بخشد.

سیزپی یک شرکت ایرانی است که در زمینه تجارت الکترونیکی با فراهم کردن زیرساخت های بروز  سامانه های انتقال وجه الکترونیکی و پرداخت اینترنتی فعالیت می کند. این شرکت از سال 1387 تاسیس شده است و با دریافت مجوز ز پرداخت یاری از بانک مرکزی هم اکنون  در خصوص راهکارهای هوشمند درگاه پرداخت به هموطنان ارائه خدمت می کند. سیزپی برای هر نوع کسب و کار آنلاین راهکار متناسبی ارائه کرده و بسیار منعطف می باشد. توسعه دهندگان وب با استفاده از سیزپی می‌توانند امکان پرداخت را درون وبسایت‌های خود قرار دهند، بدون اینکه نیازی به طی کردن فرایندهای پیچیده معمول داشته باشند.

خدمات ارائه شده توسط این شرکت پرداختی به شرح زیر می باشد:

-درگاه پرداخت برای سایت، اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی

-کیف پول الکترونیکی

-کارتخوان مجازی

- لینک پرداخت شخصی

- امکان ارسال فرم پرداخت از طریق پیامک

- درگاه پرداخت اختصاصی

- امکان پرداخت به کمک کارت های بانکی و یا کارت های اعتباری صادره بر عهده سازمان ها

- تسهیم وجه

- اتصال به سایر نرم افزار ها مانند ( نرم افزار صندوق قرض الحسنه و ...)

علاوه بر خدمات مورد اشاره، گزارشات پرداخت در سیزپی بسیار جامع و کامل است به نحوی که می توان با وارد کردن یکی از موارد شماره کارت، شماره ارجاع و یا مبلغ از واریز کردن آن توسط مشتری مطمئن شد. هر ردیف از گزارش ها نشان دهنده روز انجام تراکنش و روز انجام تسویه می باشد.

خدمات فناوری مالی سیزپی در سطح سازمان های بزرگ و حتی اشخاص حقیقی که دارای کسب و کار کوچکی هستند قابل استفاده بوده و کدهای برنامه نویسی آن به راحتی قابلیت پیاده سازی دارد و اگر فردی دارای دانش کافی برنامه نویسی هم نباشد می تواند به راحتی کدها را کپی و در سایت خود بارگذاری نماید. تنها کافیست مشتری با مراجعه به سایتی که دارای درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی است نسبت به خرید و پرداخت مبلغ سفارش خود اقدام نماید. در سیزپی ارائه سرویس پرداخت دارای کارمزد است و این کارمزد به ازای هر تراکنش دریافت می شود و در صورت نداشتن تراکنش نیازی به پرداخت مبلغی نخواهد بود کارمزدهای سیزپی بسیار منصفانه بوده و نسبت به سایر رقبا بسیار کمتر می باشد.یکی از قابلیت های سیزپی خدمات رایگان آن است، کسانی که تمایلی به پرداخت کارمزد ندارند می توانند از  بخش  مدیریت کارمزد، پرداخت آنرا به عهده خریدار گذارند به این ترتیب از مزیت درگاه پرداخت رایگان بهره مند خواهند شد.

تسویه دلخواه سیزپی این امکان را در اختیار صاحبان درگاه قرار می دهد تا به صورت اختیاری هر مبلغی خواستند انتخاب کنند تا به حسابشان واریز شود در واقع کلیه تراکنش ها می توانند ابتدا به کیف پول شخص واریز شود و در مواقع مورد نیاز از آن برداشت شود بر عکس تسویه خودکار که پس از آن که تراکنشی اتفاق افتاد در بازه 24 ساعته شاپرکی تسویه می شود. ارتباط با مشتریان در سیزپی از طریق تلفن و ثبت تیکت و یا ایمیل و یا چت در واتس آپ صورت می گیرد. هر شخصی در سیزپی دارای یک شماره حساب خواهد بود و کلیه عملیات مالی (واریز و برداشت) از طریق این حساب انجام می شود. جهت گرفتن درگاه پرداخت و ایجاد حساب کاربری نزد درگاه پرداخت سیزپی از طریق زیر عمل نمایید:

ابتدا وارد صفحه ثبت نام سیزپی به آدرس  https://merchant.sizpay.ir/Acnt/Reg  شده و یک کاربری ایجاد کنید.

 

4444

 

بعد از ورود به پنل به قسمت درگاه مستقیم رفته و اطلاعات هویتی و اطلاعات کسب و کار خود را تکمیل نمایید. آدرس سایت یا شبکه اجتماعی ای که قرار است درگاه در آن جا مورد استفاده قرار گیرد وارد شود و صنف کسب و کار هم متناسب با آن انتخاب گردد اطلاعات توسط سیزپی بررسی می گردد و در صورت نبود نواقص به سمت شاپرک ارسال می گردد.  دقت داشته باشید با توجه به قانون کشور ایران درخواست درگاه پرداخت و یا دستگاه پوز بدون داشتن کد مالیاتی امکان پذیر نیست، این قانون از اواخر بهمن ماه اجرایی شد و کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی ملزم به داشتن این کد هستند، هدف از این قانون جلوگیری از پولشویی و فرار مالیاتی است. چنانچه راجع به نحوه دریافت شناسه مالیاتی سوال دارید می توانید به بخش بلاگ سایت سیزپی مراجعه کنید.

 

مزایای درگاه پرداخت سیزپی

  • تمامی تراکنش ها در فضایی کاملا امن صورت می گیرد.
  • امکان گزارش گیری از تراکنش های موفق و ناموفق وجود دارد.
  • دریافت این نوع درگاه بسیار سریع بوده و در کمترین زمان اتفاق می افتد.
  • فراهم سازی راهکار متناسب با نیاز خاص مجموعه
  • اتصال پایدار و بدون قطعی
  • امکان واریز وجوه تراکنش های موفق به صورت ریز یا سرجمع

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها