کدخبر: 1743

جنازه زن یزدی در کویر پیدا شد/ راز قتل زن جوان چیست؟

زن مطلقه یزدی به قتل رسید و جنازه اش در بیابان زیر خاک کشف شد.​

زن مطلقه در یزد به قتل رسید. قاتل این زن مطلقه همسر سابقش بود که بعد از دستگیری اعتراف کرد. جنازه این زن مطلقه یزدی در بیابان های تفت کشف شد . قاتل جنازه زن مطلقه را زیر خروارها خاک پنهان کرده بود. پلیس جنازه زن مطلقه یزدی را پس از اعترافات مرد قاتل کشف شد.

سردار بهدانی فرد درباره جزئیات این خبر اظهار داشت: با توجه به اعلام خبری مبنی بر فقدانی یک خانم ۴۰ ساله یزدی، بررسی موضوع بلافاصله بصورت ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان یزد قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان یزد گفت: در تحقیقات میدانی و با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی، علیرغم اینکه هیچ گونه سرنخی از ماجرا در دست نبود با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی و شیوه‌های علمی کشف جرم، متهم که یک جوان یزدی بود شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات ضربتی توسط ماموران پلیس دستگیر شد.

وی افزود: متهم در بازجویی‌های اولیه در ابتدا منکر هرگونه جنایتی شد، اما در ادامه پس از قرار گرفتن در مقابل ادله پلیس به قتل همسر سابق خود به علت اختلافات خانوادگی اعتراف کرد.

سردار بهدانی فرد اظهار داشت: در اقدامات بعدی پلیس، محل دفن جسد متوفی در بیابان‌های اطراف شهرستان تفت شناسایی و پس از بیرون آوردن از زیر خاک؛ تحویل پزشکی قانونی شد.

گفتنی است؛ برادر قاتل نیز به اتهام همدستی با وی در دفن جسد، دستگیر و تحویل مقامات قضائی شد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها