کدخبر: 1896

داماد روانی خانواده همسرش را قتل عام کرد

قتل عام خانوادگی در گتوند خوزستان رخ داد قاتل مسلح فراری کمتر از یک ساعت دستگیر شد.​

قتل عام خانوادگی این بار در گتوند خوزستان رخ داد. داماد مسلح دست به قتل عام خانوادگی زد. این قتل عام خانوادگی به خاطر مشکلات و اختلافاتی بود که داماد خشن با خانواده همسرش داشت. عامل قتل عام خانوادگی یک ساعت بعد دستگیر شد. این مرد در قتل عام خانوادگی ۴ عضو خانواده زنش را تیرباران کرد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان از قتل ۴ نفر اعضای خانواده و زخمی شدن یک نفر در شهرستان "گتوند" خبر داد و گفت: قاتل مسلح فراری کمتر از یک ساعت در عملیات ویژه پلیس دستگیر شد.

سرهنگ "حکیم عبداللهی" با اعلام این خبر اظهارکرد: ساعت ۳ و ۴۵ دقیقه امروز در شهرستان "گتوند" داماد یک خانواده ۴ نفر از اعضای خانواده همسر خود اعم از پدر زن (که دایی وی بوده)، مادر زن، برادر زن و همسر خود را به قتل رساند و یکی از همسایگان را زخمی کرد.

وی افزود: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ بلافاصله ماموران کلانتری ۱۳ شهرستان "گتوند" با فعال‌سازی گشت‌های نامحسوس و هدفمند و انجام اقدامات تخصصی قاتل را در کمتر از یک ساعت شناسایی و در عملیات تعقیب و گریز و استفاده از قانون به کارگیری سلاح و آتش متقابل پای وی را هدف قرار داده و آن را دستگیر کردند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان با بیان اینکه در بازرسی از خودروی متهم یک قبضه کلاشینکف به همراه ۱۳ عدد فشنگ مربوطه کشف شد، بیان کرد: پرونده همچنان در دست بررسی است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها