کدخبر: 192

داماد بی رحم برادر زن اش را سلاخی کرد!+ جزئیات دلخراش

مرد جوان پس از طلاق از زنش وقتی به دیدن فرزندش رفت با شلیک گلوله برادرزنش را به قتل رساند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه، از دستگیری شخصی خبر داد که در یک درگیری و به ضرب گلوله برادر همسر سابق خود را از پای درآورد.

سرهنگ محمدرضا آمویی امروز در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس از وقوع یک درگیری خانوادگی منجر به تیراندازی در شهرک کیهانشهر، گروهی از ماموران به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: در تحقیقات به عمل آمده از سوی پلیس مشخص شد مرد جوانی برای ملاقات با فرزندش، به در خانه همسر سابق خود مراجعه می‌کند.

دستگیری قاتل در کرمانشاه

قتل

وی تصریح کرد: این شخص پس از حضور در حیاط خانه و مشاهده برادر زن سابق خود که اختلافات قدیمی با یکدیگر داشته‌اند با او درگیر و به وسیله کلت کمری یک تیر به وی شلیک کرده و متواری می‌شود.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه با اشاره به جان باختن مجروح 42 ساله در بیمارستان، افزود: ماموران با دریافت این گزارش به سرعت اقدامات اطلاعاتی خود را برای دستگیری قاتل متواری آغاز و به فاصله کوتاهی از وقوع حادثه موفق می‌شوند وی را به دام بیندازند.

وی با اشاره به اعتراف قاتل در خصوص ارتکاب جرم و تیراندازی به سمت برادر همسر سابق خود، از معرفی وی به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

آمویی در پایان، گفت: متاسفانه حمل و نگهداری سلاح باعث ایجاد بسیاری از حوادث تلخ این‌چنینی شده است در حالی که بسیاری از مشکلات با گفت و گو یا مراجعه با مراکز مشاوره قابل حل است.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها