کدخبر: 268

بیمار روانی که پس از دیدن پزشکان خود را از ساختمان پرت کرد!+عکس لحظه سقوط

پسر جوانی که از بیماری‌های روانی رنج می‌برد وقتی کارکنان مرکز بیماران روانی را دید که برای بردن او به مرکز آمده‌اند خودش را از طبقه ششم پایین انداخت و جانش را از دست داد.

این حادثه ظهر دوشنبه به مأموران کلانتری 154چیتگر گزارش شد و گروهی از آنها برای بررسی آنچه اتفاق افتاده راهی محل حادثه شدند. متوفی مردی 35ساله بود که طبق ادعای خانواده‌اش از بیماری‌های روانی رنج می‌برد. خانواده او ساعتی قبل با یکی از مراکز نگهداری بیماران روانی تماس گرفته و برای انتقال او به مرکز درخواست کمک کرده بودند اما وقتی کارکنان مرکز روانی به آنجا رسیدند پسر بیمار به طبقه ششم رفت و خودش را پایین انداخت.

+خودکشی+بیمار+روانی+از+طبقه+ششم

در جریان تحقیقات اولیه یکی از کارکنان مرکز روانی به مأموران گفت: ما نقشی در سقوط پسر جوان نداشتیم. روال کار ما به این شکل است که اگر خانواده‌ای درخواست کند برای انتقال بیمار به سراغ آنها می‌رویم اما کسی را وادار به آمدن نمی‌کنیم.

در این مورد هم وقتی ما رسیدیم پسر جوان لبه پشت بام نشسته بود. گفتیم با ما به مرکز درمانی می‌آیی و او گفت نه و ما هم رفتیم و بعد از رفتن ما خودش را پایین انداخت. با وجود این اظهارات اما خانواده متوفی از کارکنان مرکز روانی شکایت دارند و می‌گویند رفتار آنها باعث سقوط مرگبار پسر جوان شده است. براساس این گزارش بازپرس مصطفی واحدی دستور انجام تحقیقات تکمیلی را صادر کرده است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها