کدخبر: 311

معین شریفی درجنگل های گرگان به قتل رسید!+جزئیات

به دنبال تحقیقات پلیس آگاهی استان گلستان، قتل «معین شریفی» جوان اهل کردکوی که به مدت چهارماه مفقود شده بود، اثبات شده و مرتبطان با این پرونده شناسایی شده‌اند.

خانواده‌ای که 27 دی به جنگل کردکوی رفته بودند کفش و موبایلی پیدا کردند و آن را به پلیس تحویل دادند؛ بررسی این وسایل نشان داد این وسایل متعلق به معین شریفی جوان گمشده اهل کردکوی است و خانواده او نیز این موضوع را تأکیدد کردند.

«معین شریفی» جوان 37 ساله اهل کردکوی بعدازظهر 25 شهریور برای پیاده‌روی به مناطق بالادست پارک جنگلی کردکوی رفت و مفقود شد و جست‌وجوها برای یافتنش اثری نداشت تا اینکه بقایای جسد منتسب به وی 27 دی و پس از 123 روز در جنگل کردکوی کشف شد.

تیرماه امسال و حدود دو ماه پیش از مفقود شدن معین شریفی در جنگل کردکوی، دختر 27 ساله‌ای به نام سها رضانژاد که به همراه یک گروه گردشگری از تهران به ارتفاعات جهان نما در کردکوی رفته بود هم مفقود و جسدش پس از حدود یک ماه پیدا شد و پزشکی قانونی علت مرگ وی را سقوط از ارتفاع اعلام کرد.

اما رئیس پلیس آگاهی استان گلستان پرونده معین شریفی را بسیار متفاوت با پرونده سها رضانژاد می‌داند. سرهنگ مجتبی مروتی اظهار داشت: در پرونده سها رضانژاد با توجه به شرایط جغرافیایی منطقه جهان‌نما سقوط وی محرز بود اما در پرونده معین شریفی قتل وی برای ما اثبات شده و از لحاظ سیستم تحقیقات قضایی، مشخص شده علیه این جوان جرم رخ داده است.

قتل

وی افزود: پلیس آگاهی هم با فرضیه قتل پیش می‌رود و تحقیقات در حال انجام است و مرتبطان با این پرونده شناسایی شده‌اند.

سرهنگ مروتی ادامه داد: در این شرایط برخی موضوعات را نمی‌توان رسانه‌ای کرد اما ما در حال تحقیقات هستیم، پلیس آگاهی همواره پنهانی عمل می‌کند و در یک نقطه به مجرم ضربه وارد خواهد کرد و پس از دریافت نتیجه قطعی اطلاع رسانی می‌کنیم.

وی اضافه کرد: قطع به یقین معین شریفی تحت رصد مجرمان بوده که در جنگل کردکوی وی را گیر آوردند و مرتکب جنایت شدند.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها