کدخبر: 371

ماجرای تیر اندازی دیروز در خیابان نبرد چه بود؟+جزئیات

چند شرور مسلح که با عربده کشی اقدام به قدرتنمایی کرده بودند شکار دوربین های مداربسته شدند.

2 اراذل و اوباش سطح دار که با نوچه هایشان اقدام به تیراندازی در خیابان نبرد کرده بودند در عملیات پلیسی دستگیر شدند.

سرهنگ"سعید راستی" رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران گفت: 4 بهمن ماه سال جاری درگیری مسلحانه و شرارت در حوالی خیابان نبرد صورت گرفت که در این راستا بلافاصله تیم های عملیاتی از مأموران پلیس سریعا در محل وقوع جرم حاضر و در بررسی اولیه میدانی مشخص شد عده ای از اراذل و اوباش منطقه پس از حضور در محل اقدام به عربده کشی با سلاح سرد و درگیری کرده که در این بین نیز اقدام به تیر اندازی با سلاح گرم می کنند.

تیراندازی اراذل و اوباش و نوچه هایشان در نبرد

وی افزود: با توجه به اینکه متهمان این پرونده قبل از حضور مأموران از محل وقوع جرم متواری شده بودند، مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در تحقیقات صورت گرفته و اظهارات اهالی محل مشخص شد؛عاملان این اقدام مجرمانه از اراذل و اوباش سطح دار تهران بوده که به همراه تعدادی از نوچه هایشان به وسیله قمه اقدام به عربده کشی درگیری کرده که در تعاقب ضرب و شتم نیز ضمن ایجاد رعب و وحشت با سلاح گرم اقدام به تیراندازی هوایی کرده و از محل متواری می شوند.

"سرهنگ راستی"در ادامه تصریح کرد: نتیجه تحقیقات صورت گرفته در گردشکاری به مرجع قضایی ارسال و دستورات شناسایی و بازداشت تمام متهمان و عاملان این درگیری مسلحانه صادر شد.

شکار شرورهای مسلح در دوربین های مداربسته

دستگیری

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت،خاطر نشان کرد: در ادامه روند رسیدگی پرونده با کمک دوربین های مداربسته هویت متهمان پرونده شناسایی و دو نفر از عاملان اصلی این درگیری و تیر اندازی در روز 19 بهمن ماه دستگیر و به پلیس امنیت عمومی انتقال داده شدند.

وی در پایان با اشاره به اینکه افراد دستگیر شده دارای سوابق متعدد ،درگیری ،اخلال در نظم ،نزاع دسته جمعی ،تیراندازی ریال قدر ت نمایی با سلاح ، زورگیری ...هستند، بیان داشت: متهمان با قرار میلیاردی روانه زندان شدند و تلاش برای دستگیری سایر متهمان این پرونده همچنان ادامه دارد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها