کدخبر: 474

آقازاده قلابی دستگیر شد

مردی که خود را فرزند یکی از مقامات کشوری معرفی می کرد تا به اهداف شوم خود برسد در مخفیگاهش در یوسف آباد دستگیر شد.

مرد شیاد که خود را فرزند مقامات کشوری و مرد بانفوذ معرفی می کرد پس از کلاهبرداری های متعدد شناسایی و به دام افتاد وی در اعتراف خود گفت که با معرفی خود به عنوان یک فرد امنیتی از مردم اخاذی می کرده است.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیر کلاهبرداری خبر داد که با جعل عناوین دولتی و نظامی و صدور چکهای بلامحل، اقدام به خرید اجناس از واحد ها صنفی طلافروشی و لوازم خانگی می کرد.

سردار "علی ذوالقدری" بیان داشت: در اوایل ماه جاری گزارشهایی در خصوص فردی که با جعل عنوان و معرفی کردن خود به عنوان فرزند مقامات کشوری اقدام به کلاهبرداری می نمود، دریافت کردیم.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار داده و اقدام به بررسی موضوع نموده که مشخص شد این فرد با دائر کردن یک شرکت جعلی با حضور در مراکز فروش لوازم خانگی و یا طلا فروشی با جعل عنوان و معرفی کردن خود به عنوان نیروهای امنیتی یا فرزند مقامات کشوری اقدام به خرید کالا و صدور چکهای بلامحل نموده که در دو پرونده که تاکنون بررسی شده نزدیک به ۳۰ میلیارد کلاهبرداری نموده است.

بازداشت شیاد تهرانی / او خود را امنیتی معرفی می کرد

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت تصریح کرد: پس از انجام هماهنگی های قضایی و اخذ دستور دستگیری، ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت با انجام اقدامات شبانه روز ی مخفیگاه وی را در حوالی یوسف آباد تهران شناسایی و در صبح روز بیست و نهم خرداد ماه در یک عملیات ضربتی وی را دستگیر و به پلیس امنیت عمومی منتقل کردند.

ذوالقدری بیان کرد:متهم با اعتراف به جرم خود برای سیر مراحل قضایی به دادسرا معرفی شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت در پایان با بیان اینکه تا کنون دو شاکی در خصوص این پرونده شناسایی شده است خاطر نشان کرد:تلاش برای دستگیری سایر مرتبطان با این پرونده همچنان در دستور کار قرار دارد

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها