کدخبر: 617

راه‌ اندازی مرکز واکسیناسیون تجمیع کووید19 در قلب تهران +آدرس مرکز

شهردار منطقه ۱۲ از راه‌اندازی مرکز واکسیناسیون تجمیع کووید-۱۹ در خیابان مختاری این منطقه خبر داد.

علی‌محمد سعادتی، شهردار منطقه ۱۲ گفت: مراسم افتتاحیه این مرکز با حضور مسئولان و اولین گروه از شهروندان آماده برای دریافت واکسن، روز شنبه، اول خردادماه برگزار خواهد شد.

وی با تأکید بر تلاش‌های همه‌جانبه آحاد جامعه و مسئولان در تسریع واکسیناسیون شهروندان افزود: این مرکز باهدف تسهیلگری در واکسیناسیون شهروندان با مشارکت شهرداری منطقه ۱۲، مرکز بهداشت شرق تهران و ناحیه مقاومت بسیج امام خمینی (ره)، در مجموعه ورزشی الزهرا (س) واقع در خیابان شوش، خیابان تختی، خیابان مختاری شرقی، از روز شنبه، اول خردادماه سال جاری شروع به فعالیت می‌کند.

شهردار قلب تهران ضمن ابراز امیدواری از حل بحران شیوع جهانی کروناویروس در آینده نزدیک یادآور شد: در این مرکز بعد از مراحل شناسایی و ثبت اطلاعات افراد، کار تزریق واکسن انجام خواهد شد و پس‌ازآن، فرد دریافت‌کننده واکسن را پزشک حاضر در مجموعه ویزیت می‌کند تا از صحت حال وی اطمینان حاصل شود.

واکسن کرونا

وی همچنین توضیح داد: شهروندان می‌توانند طبق اعلام رده‌های سنی و دیگر شرایط موردنظر وزارت بهداشت، با در دست داشتن کارت ملی برای دریافت واکسن به این مرکز مراجعه کنند و تلاش ما بر این است که ارائه خدمات با بیشترین سرعت و بالاترین دقت لازم برای مراجعه‌کنندگان صورت گیرد.

مرکز واکسیناسیون یادشده، همه‌روزه به‌جز روزهای جمعه از ساعت ۸ تا ۱۳ آماده ارائه خدمات خواهد بود و این مرکز تا پایان دوره واکسیناسیون در خدمت شهروندان است. نوع واکسن موجود در این مرکز، سینوفارم است و باوجود محل ثبت‌نام، سه ایستگاه تزریق واکسن و یک محل ویزیت پزشک در خدمت شهروندان خواهد بود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها