کدخبر: 1585

مصطفی زمانی: تنها حسرتم، بازی نکردن در «خفه گی» است

مصطفی زمانی در گفتگویی که اخیراً انجام داده، به نکاتی ازجمله نحوه حضورش در سریال «یوسف پیامبر»، حواشی سریال «شهرزاد»، حسرتش در بازیگری به خاطر بازی نکردن در فیلم «خفه گی» و... اشاره کرد.

مصطفی زمانی : زمانی که برای بازی در سریال «یوسف پیامبر» به من زنگ زدند گفتم یوسف چشم‌سبز می‌خواهند چه‌کار! من نمی‌خواستم بروم تست بدهم، دفعه دوم و سوم که زنگ زدند رفتم تست دادم و درنهایت فهمیدم چشم یوسف در سریال سبز نیست و از لنز مشکی استفاده کردم.

من آدم مغروری نیستم. با طرفدارانم همیشه مثل یک انسان برخورد می‌کنم و در لحظه سعی کردم به همه آن‌ها احترام بگذارم. اینکه مورد چه نوع قضاوتی قرار می‌گیرم، آن‌ها آزاد هستند که هر قضاوتی می‌خواهند در مورد من بکنند.

قرار بود نقش اصلی «خفه ‌گی» آقای جیرانی را بازی کنم اما به دلیل تعهداتی که نسبت به «شهرزاد» داشتم نتوانستم در این فیلم بازی کنم. زمانی که آقای جیرانی برای بازی در این فیلم به من زنگ زدند، گفتم من از سرکار مازیار میری آمدم و یک ماه هم هست که جلوی دوربین «شهرزاد» رفتم. به نظرم یک‌کم زشت بود دوباره از آقای فتحی تقاضا می‌کردم که یک کار دیگر هم هماهنگ کند، چون درست نبود زمان همکاری با «شهرزاد» هم‌زمان در دو فیلم بازی کنم. به آقای جیرانی گفتم اگر شما خودتان صلاح می‌دانید با آقای فتحی صحبت کنید، اما گفتند نمی‌شود من با کارگردان صحبت کنم. من کار با آقای جیرانی را دوست دارم و دلم می‌خواست در این فیلم حضور پیدا کنم.

مصطفی زمانی

به نظرم نقش ابوالفضل پور عرب در «شهرزاد» بهترین کاراکتر سریال بود. آن نقش یک شاهکار بود حتی از بزرگ آقا، قباد و شهرزاد هم بهتر بود. به نظرم آقای پور عرب اشتباه نکرد که از ادامه کار در این سریال انصراف داد.

راحت‌ترین پارتنری که تا الآن داشته‌ام ترانه علیدوستی در «شهرزاد ۱» بوده و سخت‌ترین پارتنرم باز ترانه علیدوستی در فصل دوم و سوم «شهرزاد» است.

بازی مقابل لیلا حاتمی به شخصه تجربه خیلی خوبی است. جنس شخصیت خانم حاتمی شبیه هیچ‌یک از بازیگران زنی که من تا الآن با آن‌ها بازی کردم نیست. او با کمترین عادت ممکن جلوی دوربین ظاهر می‌شود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها