کدخبر: 988

چرا سام درخشانی از مسابقه «ایران» رفت؟

پخش سری جدید مسابقه «ایران» با انجام برخی تغییرات از جمله تغییر مجری از شامگاه گذشته آغاز شد. تهیه کننده این برنامه همکاری سام درخشانی با سریال «خوب، بد، جلف» را علت رفتن از مسابقه «ایران» عنوان کرده است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی پروژه، اولین قسمت از سری جدید مسابقه تلویزیونی «ایران» به کارگردانی سعید رضایت با تغییر مجری و اضافه شدن چند آیتم جدید سه‌شنبه ـ ۱۳ آبان‌ ماه ـ از شبکه اول سیما روی آنتن رفت.

هاشم رضایت، تهیه‌کننده این پروژه درباره تغییرات لحاظ شده در فصل دوم این مسابقه، گفت: در سری جدید اجرای برنامه بر عهده سعید شیخ‌زاده از مجریان و گویندگان خوب کشور خواهد بود و به تازگی نیز ضبط قسمت‌ها آغاز شده است. علاوه بر تغییر مجری، برای ایجاد تنوع در آیتم‌ها چند بازی جدید نیز توسط طراحان برنامه به مسابقه اضافه شده است.

وی همچنین درباره دلایل تغییر مجری برنامه نیز گفت: آقای سام درخشانی در ۶۰ قسمت به بهترین شکل ممکن اجرای مسابقه را برعهده داشتند. متأسفانه در میان وقفه طولانی و پیش‌بینی نشده‌ای که به دلیل شیوع ویروس کرونا در ضبط برنامه ایجاد شد، آقای درخشانی پیشنهاد بازی در سریال «خوب، بد، جلف» را دریافت کردند و در صورت پذیرش این پیشنهاد، عملا حضور وی در فصل دوم مسابقه از نظر زمانی امکان‌پذیر نبود. ما نیز با توجه به مشخص نبودن زمان دقیق آغاز ضبط، طی یک تفاهم کاملا دوستانه تصمیم گرفتیم اجرای برنامه را به گزینه دیگری واگذار کنیم. ضمن اینکه این احتمال وجود دارد در پروژه آینده دوباره بتوانیم با آقای درخشانی همکاری داشته باشیم.

این تهیه‌کننده درباره اقدامات لازم برای حفظ سلامتی افراد حاضر در استودیو نیز گفت: برای حفظ سلامتی گروه همچنان ضبط مسابقه بدون حضور تماشاگران انجام می‌شود و به شرکت کنندگان نیز تأکید می‌شود که از آوردن همراه خودداری کنند. به مانند سری قبل و برای حفظ سلامتی اعضای پروژه از تمامی افراد قبل از حضور در استودیو تست گرفته می‌شود و تلاش می‌کنیم تا تمامی نکات بهداشتی را نیز رعایت کنیم.

رضایت در پایان درباره نحوه پخش سری جدید این مسابقه نیز گفت: به مناسبت ولادت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) استثنائا اولین قسمت از سری جدید مسابقه شب گذشته همزمان با این روز عزیز روی آنتن رفت، اما در هفته‌های آتی برنامه تنها در شب‌های چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه بعد از خبر ساعت ۱۹ پخش خواهد شد. 

مسابقه «ایران» در گروه اجتماعی شبکه اول تهیه و تولید می‌شود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها