کدخبر: 586

ضرغامی:برای ماندن آمدن دیگران خودشان را تطبیق دهند

داوطلب کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری گفت: دیگران خود را با ضرغامی تطبیق دهند.​

عزت الله ضرغامی از فعالان سیاسی اصولگرا، در گفت‌وگویی کوتاه در پاسخ به این سوال که آیا به نفع ابراهیم رئیسی؛ دیگر داوطلب اصولگرای انتخابات ریاست جمهوری  از صحنه رقابت ها کناره گیری خواهد کرد؟ اظهار کرد: ضرغامی آمده است تا بماند و دیگران خود را با ضرغامی باید تطبیق دهند.

عزت‌الله ضرغامی ، رئیس اسبق سازمان صدا و سیما  کاندیدای احتمالی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سال 1400 در گفتگویی اظهار کرد : مسئولین باید همراه با مردم باشند، من زمانی که مسئول نبودم در نماز جمعه از دستفروش ها لباس زیر (شرت مردانه) خریداری می‌کردم چون سایز بزرگ داشتند و ارزان قیمت بود.

عزت‌الله ضرغامی ادامه داد : از لحظه ای مسئول شدم دیگر نمیتوانم این کار هارا را انجام دهم و به همسرم گفتم اگر به بازار می ‌رود برای من لباس سایز بزرگ تهیه کند.

عزت‌الله ضرغامی، رئیس اسبق سازمان صدا و سیما و کاندیدای احتمالی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در باره انتخابات 1400 اظهار نظر کرد.

کاندیدای احتمالی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه هیچگاه با آقای احمدی‌نژاد بحث انتخاباتی نداشته‌ام، گفت: همواره نگاه واقع بینانه و منصفانه من نسبت به عملکرد و کارنامه روسای جمهور باعث سوء استفاده برخی فرصت‌طلبان و یا دوستان ناآگاه می‌شود.

عزت‌الله ضرغامی، رئیس اسبق سازمان صدا و سیما و کاندیدای احتمالی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در گفت‌وگویی تفصیلی دیدگاه‌های خود را درباره انتخابات ۱۴۰۰ مطرح کرد.

هیچ‌گاه با احمدی‌نژاد بحث انتخاباتی نداشته‌ام

ضرغامی در بخشی از این گفت‌وگو، وجود هرگونه هماهنگی بین خود و محمود احمدی‌نژاد برای انتخابات را تکذیب کرد و گفت: در یک سال گذشته با آقای احمدی‌نژاد جلسه‌ای نداشته‌ام.

وی با بیان اینکه هیچگاه با آقای احمدی‌نژاد بحث انتخاباتی نداشته‌ام، گفت: همواره نگاه واقع بینانه و منصفانه من نسبت به عملکرد و کارنامه روسای جمهور باعث سوء استفاده برخی فرصت‌طلبان و یا دوستان ناآگاه می‌شود.

وی با بیان اینکه آقای خاتمی با حمایت از روحانی، به جایگاه اصلاح‌طلبان لطمه زد، تصریح کرد: معتقدم چهره‌های سیاسی که عقبه اجتماعی دارند نباید سرمایه خودشان را خرج نامزدهای انتخاباتی کنند.

متن کامل گفت‌وگو با عزت‌الله ضرغامی در ایام نوروز منتشر می‌شود

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها