کدخبر: 829

نمی‌توانم صریح بگویم که در انتخابات شرکت می‌کنم یا خیر

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در اصلاح‌طلبان نیز بلاتکلیفی مربوط به تأیید صلاحیت‌ها است. آن نهاد اجماع‌ساز در اصلاح‌طلبان برای انتخاب کاندید مدنظر، به سمت انتخاب آقای حسن خمینی رفتند که ایشان با پیشنهاد مقام معظم رهبری از انتخابات کناره‌گیری کردند.

محسن هاشمی، رئیس شورای اسلامی شهر تهران، در حاشیه جلسه علنی امروز شورای شهر و در جمع خبرنگاران درخصوص حضور خود در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ عنوان کرد: در حال حاضر ما دو گروه اصلاح طلب و اصول گرا در کشور داریم که در حال رقابت هستند و هر نامزد نیز یک وابستگی به یکی از این دو جناح دارد. اما در حال حاضر هر دو جناح در بلاتکلیفی هستند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: به طوری که اصول گرایان معتقد اگر رئیسی در انتخابات حضور پیدا کنند، برخی افراد نامزد نمی‌شوند و اگر آقای رئیسی حضور پیدا نکنند نیز نوبت قالیباف است. در اصلاح طلبان نیز بلاتکلیفی مربوط به تأیید صلاحیت‌ها است. آن نهاد اجماع ساز در اصلاح طلبان برای انتخاب کاندید مدنظر، به سمت انتخاب آقای حسن خمینی رفتند که ایشان با پیشنهاد مقام معظم رهبری از انتخابات کناره گیری کردند.

وی افزود: لذا هنوز اصلاح طلبان برای انتخاب کاندید مدنظر، به نتیجه نرسیده‌اند. بنده هم به عنوان عضو حزب کارگزاران پیشنهاد شده‌ام اما این به معنای قبول یا عدم قبول از سوی بنده نیست بلکه تنها اسم بنده نیز به عنوان یک نامزد احتمالی مطرح شده است.

هاشمی تاکید کرد: لذا همه ما در حال حاضر در بلاتکلیفی هستیم و فعلاً نمی‌توانم به صورت صریح بگویم که در انتخابات شرکت می‌کنم یا خیر.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها