کدخبر: 2174

پژمان بازغی از آشنایی با همسرش گفت

پژمان بازغی بازیگر کشورمان به همراه همسرش مستانه مهاجر مهمان برنامه دورهمی شد و از اتفاقات زندگی مشترک و زندگی هنری شان در این برنامه صحبت کردند.

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 18 اسفندماه 1396 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر از هنرمندان کشورمان بود.

پژمان بازغی بازیگر کشورمان به همراه همسرش مستانه مهاجر مهمان برنامه دورهمی شد و از اتفاقات زندگی مشترک و زندگی هنری شان در این برنامه صحبت کردند.

پژمان بازغی که یکبار دیگر مهمان برنامه دورهمی شده بود ، اینبار با همسرش در این برنامه حضور پیدا کرد و به گفتگو با مهران مدیری نشست. مستانه مهاجر همسر پژمان بازغی این روزها به عنوان تهیه کننده فیلم سینمایی اسرافیل را روی صحنه دارد و همین بهانه ای شد تا با حضور در برنامه دورهمی درباره فیلمش صحبت کند.

پژمان بازغی و همسرش هم سن هستند

پژمان بازغی

مهران مدیری صحبت با پژمان بازغی و همسرش را با طرح سوالات حرفه ای آغاز کرد و پرسید :کدام موفق تر هستید و کدام در این حرفه قدیمی ترید که مستانه مهاجر گفت :به نظرم هر دوی ما موفق هستیم و هرکدام در مسیر خودمان ولی پژمان چندماهی کارش را زودتر از من آغاز کرده است . پژمان کارش را از سال 71 در مرکز گیلان آغاز کرد و من از سال 72 به وارد این حرفه شدم و در این بین پژمان بازغی به هم سن بودن با همسرش اشاره کرد و گفت من متولد مرداد 1353 هستم و همسرم اردیبهشت 53 و در واقع دو ماه از من بزرگتر است.

مستانه مهاجر همسر پژمان بازغی درباره نحوه ورودش به دنیای تدوین گفت :من هنر را دوست داشتم اما خیلی اتفاقی وارد این حرفه شدم و توسط یکی از اقوام معرفی شدم اما در دانشگاه تدوین خواندم و از ابتدا تصمیم داشتم که کارگردان شوم اما فعلا که تا مرحله تهیه کنندگی پیش رفته ام. من روحیه قدرت طلبی دارم و دوست دارم همیشه تاثیرگذار باشم ، برای همین موضوع تهیه کنندگی را انتخاب کردم.

پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر در برنامه دروهمی

پژمان بازغی

ماجرای قدرت طلبی خانم مهاجر باعث شد تا مجری دورهمی درباره قدرت طلبی در زندگی از او سوال کند که گفت :من در زندگی هم قدرت طلب هستم اما از نوع خوبش ، چون پژمان اغلب اوقات نیست تقریبا مدیریت زندگی با من است .

در این بخش از گفتگو ماجرای سخت بودن حرفه بازیگری مطرح شد و پژمان بازغی از سختی های این حرفه گفت و قصد داشت که مهران مدیری را متقاعد کند که بازیگری یکی از سخت ترین شغل های دنیا است.

مهران مدیری درباره اختلاف نظر آقای بازیگر و همسرش پرسید که خانم مهاجر گفت:اختلاف نظرها گاهی باعث مشاجره شغلی میشود اما مشاجره خانوادگی اصلا. من و پژمان مساله کار و زندگی را به خوبی از هم تفکیک کرده ایم و حتی سر صحنه اسرافیل واقعا من فقط خانم مهاجر بودم و پژمان فقط آقای بازغی ، حتی دستمزد هم برای این کار مانند بقیه درنظر گرفتیم.

ماجرای عاشق شدن و ازدواج پژمان بازغی و همسرش

پژمان بازغی

مستانه مهاجر همسر پژمان بازغی درباره ماجرای عاشق شدن و ازدواجش گفت :من اصلا پژمان بازغی را دوست نداشتم و به نظرم اصلا بازیگر خوبی نبود و وقتی او را میدیدم اصلا حس خوبی نداشتم. در یک جشنواره هم من و هم پژمان فیلم داشتیم و هر دو در آنجا حضور داشتیم . وقتی من مشغول صحبت با دوستم بودم پژمان برای صدا زدن آن دوست مشترک نزد ما آمد و دوستم ما را به هم معرفی کرد و به پژمان گفت خانم مهاجر تدوین گر است و پژمان به شوخی گفت :تدوین تیزر میکنید و این خیلی برای من گران تمام شد و با خودم گفتم پس حس بدم به این بازیگر بیخود نبوده و گفتم مگر فیلم تو دست من نیوفتد آقای بازغی . اما پایان این ماجرا خوش بود و ما سال 84 با هم ازدواج کردیم و دخترمان نفس 10 سالش است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها