کدخبر: 1511

حامد آهنگی بیژن بنفشه خواه را با خاک یکسان کرد+فیلم

«حسن شجاعی علی‌آبادی» یکی از نمایندگانی است که در جلسه هفته گذشته با معاون ستادکل حضور داشته است. درباره موضوعات مطرح‌شده در جلسه می‌گوید: دوستان ما در ستادکل دغدغه‌هایشان را مطرح کردند و نماینده‌های مجلس هم نظرات جامعه و به‌خصوص جوانان را با آن‌ها در میان گذاشتند. طبیعتا دغدغه‌های ستادکل درباره مباحث امنیتی و نیاز کشور به سرباز بود و نظرات نمایندگان هم مبتنی بر دغدغه‌های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی. در نهایت قرار شد جلسات دیگری داشته باشیم تا همه ابعاد بررسی شود و به یک نتیجه مشترک برسیم.

از شجاعی درباره طرح‌های پیشنهادی نمایندگان برای اصلاح سربازی  می‌گوید: طرح‌های مختلفی توسط نمایندگان ارائه شده است اما فعلا هیچ چیز قطعی وجود ندارد و باید در جلسه مشترک با ستاد کل، بررسی و چکش‌کاری شود.

شجاعی از تشکیل یک فراکسیون ویژه هم خبر می‌دهد و می‌افزاید: به زودی فراکسیون رسیدگی به امور سربازی در مجلس تشکیل می‌شود و با توجه به درخواست نمایندگان، احتمالا ریاست این فراکسیون برعهده بنده خواهد بود. در این فراکسیون تلاش خواهیم کرد با هماهنگی ستادکل، مسائل جاری و کلان مربوط به سربازان را به صورت منسجم پیگیری کنیم. او درخواستی هم از مردم دارد و می‌گوید: از همه مردم خواهش می‌کنیم تا زمانی که اصلاح قانون سربازی نهایی نشده است، تابع قوانین فعلی باشند و اجازه دهند موضوع به صورت تخصصی بررسی شود.​اتفاقات تازه درباره برجام هم مثل دو روز گذشته در صدر خبرها قرار داشت،‌ در کنار آن افزایش حقوق بازنشسته‌های تامین اجتماعی هم توجه زیادی به خودش جلب کرد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها