کدخبر: 1804

واکنش سامان جلیلی به خبر مهاجرتش

پستی با این محتوا که سامان جلیلی خواننده پاپ به خارج از کشور مهاجرت کرده است، در اینستاگرام منتشر شده است.

بیوگرافی سامان جلیلی

زندگی هنری سامان جلیلی

موسیقی مورد علاقه سامان جلیلی

 

 شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر مهاجرت سامان جلیلی خواننده پاپ منتشر شده است.

پستی با این محتوا که سامان جلیلی خواننده پاپ به خارج از کشور مهاجرت کرده است، در اینستاگرام منتشر شده است.

البته هنوز تایید یا تکذیب این خبر توسط جلیلی یا مدیربرنامه ها و اطرافیان این خواننده صورت نگرفته است. جلیلی ویدئویی از پرواز با هواپیما منتشر کرده و زیر آن نوشته است: «شروع یک زندگی جدید خدانگهدارتون».

بیوگرافی سامان جلیلی

سامان جلیلی

نام:سامان جلیلی

تاریخ تولد:3 مرداد1370

محل تولد:مازندران

حرفه: خواننده، آهنگساز، تنظیم کننده

سبک: پاپ

ساز:گیتار، پیانو

زندگی هنری سامان جلیلی

سامان جلیلی

سامان جلیلی سوم مرداد 1370 در مازندران متولد شد، او خواننده موسیقی پاپ اهل میباشد.

داستان ورزش کردن من هم جالب است. من همیشه دوست داشتم کلاس فوتبال بروم ولی پدرم می گفت سر کوچه کلاس کاراته است و به کاراته برو. باز می گفتم فوتبال و می گفتند دوتا کوچه پایین تر کلاس کشتی است و بیا کشتی را هم تست کن. به گونه ای شده بود که همیشه پدرم می گفت من در آن سال ها فقط برای تو اسب نخریدم و اگر اسب دوانی هم می رفتی دیگر همه چیز تمام بود! خلاصه بگویم ما به کیش رفتیم و در یکی از تیم های دسته دو یا سه کیش بازی می کردم. این موضوع برای 7-8 سال پیش است. من واقعا فوتبال را دوست داشتم. من آقای گل هم شده بودم. در تیم خدمات کیش فوروارد چپ بازی می کردم. من شدیدا استقلالی هستم.

 من عاشق پلی استیشن هستم و معمولا زیاد با پلی استیشن بازی فوتبال می کنم. در خانه هم میز بیلیارد دارم و بیلیارد بازی می کنم و تفریحم همین است و زیاد به بیرون نمی روم. همه چیز را در خانه آورده ام که بتوانم در خانه تفریح کنم.

موسیقی مورد علاقه سامان جلیلی

سامان جلیلی

اصلا موسیقی گوش نمی دهم و اگر بخواهم موسیقی گوش دهم کارهای ترکیه ای و هندی را گوش می دهم چون به نظرم با گوش دادن به آنها فضای من عوض می شود.

تقریبا کارهای همه خواننده ها را پیگیری می کنم و می شنوم. برای خودم خوب است که کارها را بشنوم تا تلاش کنم بهتر از آن ها را بسازم.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها