کدخبر: 32

عکس مهدی پاکدل در حال عکاسی! +تصاویر دیده نشده

مهدبی پاکدل بازیگر معروف سینمای ایران است.

مهدی پاکدل (زاده سال ۱۳۵۹ در اصفهان) بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است. وی دانشجوی انصرافی رشته گرافیک دانشگاه آزاد، واحد تهران مرکز است. مهدی پاکدل برادر کوچکتر حسین پاکدل نویسنده، مجری و کارگردان ایرانی است. مهدی پاکدل علاوه بر سینما و تلویزیون، در عرصه موسیقی نیز یک آلبوم بنام «در انعکاس کوچه‌های خیس» منتشر کرده است.

مهدی پاکدل از شلوغی خوشش نمی آید. مهدی پاکدل عاشق هیجان است و از خرافات متنفر است. مهدی پاکدل خوش قول است. مهدی پاکدل اخیرا با رعناآزادی ور ازدواج کرده است. مهدی پاکدل را بیشتر بشناسید.

مهدی پاکدل در صفحه اینستاگرام خود تصاویری منتشر می‌کند که خودش عکاسی کرده است. او در پست آخر خود با انتشار تصویر یک درخت زمستانی یادی از پدرش کرده است.

مهدی پاکدل

او با انتشار این عکس نوشته است:

چند خاطره در چند روز از یک درخت هنگام خواب زمستانی

هفده سال پیش در هفدهم دیماه هشتاد و دو، پدرم به رحمت خدا رفت. هنوزم وقتی کار مثبت و خوبی انجام می‌دم، گرمی لبخند رضایت پدرمو در وجودم احساس می‌کنم.

مهدی پاکدل

دانستنی های جالب درباره مهدی پاکدل

- همه رنگها را دوست دارد.

-هنرپیشه مورد علاقه مهدی پاکدل جانی دپ است و سریال هزاردستان را دوست دارد.

- مهدی پاکدل در استودیو نماهنگ اول از سال 1378 تا  1381 تدوینگر بوده و در کانون تبلیغاتی تینانوا از سال 1381 تا 1383 گرافیست بوده است.

- مهدی پاکدل کارگردان فیلم کوتاه رقص مردان روی شیب در سال 1382/ منتخب در جشنواره فیلم های کوتاه سونی و اکران در کشورهای اسپانیا، آمریکا و فرانسه

- مهدی پاکدل برگزیده به عنوان یکی از سه گرافیست جوان در فستیوال تصویر سال/ 1385

مهدی پاکدل در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۳۸۹ با بهنوش طباطبایی ازدواج کرد.

مهدی پاکدل

او یک سال پس از جدایی در یک فیلم به نام «زیر سقف دودی» و تئاتر «آینه‌ های روبرو» ظاهر شد و در مصاحبه‌ای هم گفت: یعد از طلاقش تصمیم گرفته کمی بیشتر برای خودش وقت بگذارد، ولی سعی می‌کند از این به بعد حضور فعال تری در عرصه هنر داشته باشد. فیلم لابی یکی از آخرین کار‌های این بازیگر است.

ازدواج مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور که در ماه‌های گذشته به صورت شایعاتی پراکنده مطرح شده بود، رسمی شد. بدین ترتیب یک زوج به زوج‌های سینمایی ایران اضافه و این دو بازیگر مطرح زندگی مشترک خود را آغاز کردند. این خبر را عاطفه رضوی، همسر حسین پاکدل (برای مهدی پاکدل) در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد. او نوشت است: "دوستتان دارم، خصوصاً در کنار هم. مبارکمان باشد"

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها