کدخبر: 64

قیمت سکه/قیمت ربع سکه/قیمت سکه پارسیان

قیمت سکه امروز 30 مرداد چقدر شد؟

قیمت سکه وارد کانال ۱۲ میلیونی شد.​

قیمت سکه در سال اخیر با نوسانات زیادی رو به رو بوده .قیمت سکه تاثیر زیادی از قیمت ارز و طلا می گیرد.  در معاملات روز ‌شنبه ۳۰ مرداد،قیمت سکه به ۱۲ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان رسید که نسبت به قیمت بسته شده روز سه‌شنبه ۲۹۰ هزار تومان افزایش داشته است. قیمت سکه در هفته اخیر تقریبا بدون تغییر بوده .قیمت سکه را با ما دنبال کنید.

در معاملات روز ‌شنبه ۳۰ مرداد، قیمت سکه به ۱۲ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان رسید که نسبت به قیمت بسته شده روز سه‌شنبه ۲۹۰ هزار تومان افزایش داشته است.

سکه در بازار فردایی نیز روند صعودی دارد و به محدوده ۱۲ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان رسیده است. بنابراین به نظر می‌رسد روند تغییرات قیمت سکه صعودی بماند.

قیمت سکه پشت مرز حساس

قیمت سکه

قیمت سکه در روزهای که بازار طلای جهانی تعطیل بود همراه با دلار به پیش روی ادامه داد. قیمت سکه در معاملات روز گذشته با رشد قیمت دلار به پشت مرز ۱۲ میلیون تومان رسید.

قیمت سکه گرچه در پایان کار با یک اصلاح قیمتی روبرو شد اما شواهد نشان می دهد در سطوح کنونی تقاضا برای آن وجود دارد. زیرا بسیاری تصوری می کنند قیمت طلا در بازار جهانی صعودی آغاز خواهد و این صعود موتور محرکی برای قیمت سکه خواهد بود.

اما از منظر فنی قیمت سکه با دو نقطه مقاومت ۱۲ میلیون و در ادامه مقاومت مهم تر ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قرار دارد. در نقطه مقاومت معمولا اکثر معامله گران با هدف سودگیری فروشنده می شوند بنابراین به نظر می رسد عبور از این نقطه سخت خواهد بود و البته شکست ان نیز هموار سازی حرکت قیمت سکه در کانال جدید است.

سکه طی این دو روز نسبت به انتهای هفته گذشته رشد نزدیک به ۲.۵ درصدی یعنی ۳۰۰ هزار تومانی را تجربه کرده است. با باز شدن طلای جهانی چشم بازار به اونس خواهد بود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها