کدخبر: 1702

اعتراض استقلالی ها مقابل قوه قضاییه سوژه رسانه ها شد

هواداران تیم استقلال در اعتراض به انتخاب مجددی مددی به عنوان مدیرعامل استقلال مقابل قوه قضائیه تجمع کردند. معترضان علیه وزیر ورزش هم شعار دادند.

اعتراض به شرایط مدیریتی باشگاه استقلال همچنان از سوی هواداران استقلال ادامه دارد و دوباره شاهد تجمع تعدادی از هواداران این تیم در اعتراض به وضعیت موجود بودیم. درحالی که پیش‌تر هواداران استقلال در مقابل ساختمان این باشگاه و یا وزارت ورزش و جوانان تجمع می‌کردند وخواستار تغییرات مدیریتی در باشگاه استقلال بودند، این بار هواداران استقلال مقابل ساختمان قوه قضاییه حاضر شدند و اعتراض خود را نسبت به شرایط موجود اعلام کردند.

هواداران با حضور مقابل ساختمان قوه قضائیه به روند مدیریت در این باشگاه اعتراض کردند. این تعداد از هواداران با در دست داشتن بنر و کاغذ‌هایی به شیوه انتخاب مدیران در باشگاه استقلال اعتراض کرده و از قوه قضاییه خواستار برخورد با عوامل انتخاب‌ها شدند. استقلالی‌ها همچنین علیه مسعود سلطانی فر وزیر ورزش، علی نژاد معاون وی، مددی مدیرعامل استقلال موضع گیری و از این افراد انتقاد کردند.

با توچه به شرایط موجود و آخرین تصمیم‌هایی که وزارت ورزش و جوانان در ابقای اعضای هیات مدیره اتخاذ کرده، باید دید که آیا اعتراض دوباره هواداران استقلال تغییراتی در شکل اداره این باشگاه ایجاد خواهد کرد یا خیر؟! هیچ بعید نیست تجمع دوباره مقابل قوه قضائیه از سوی هواداران استقلال تصمیم گیران این باشگاه را به سمت تغییرات دوباره سوق دهد.

گفته می‌شود به زودی وزارت ورزش و جوانان قصد دارد پیرامون مسائل مدیریتی باشگاه استقلال تصمیم گیری کند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها