کدخبر: 223

آخرین وضعیت مهرداد میناوند+ جزئیات

میناوند شرایط جدا شدن از دستگاه تنفس مصنوعی را ندارد/ انصاریان در خواب مصنوعی نیست.

 

مسعود مردانی، فوق تخصص بیماری‌های عفونی: درحال‌حاضر مهرداد میناوند به دستگاه تنفس مصنوعی متصل است.

علائم حیاتی مانند نبض، فشار خون و درجه حرارت بدن این پیشکسوت فوتبال کاملا پایدار و طبیعی است، اما هنوز شرایط جدا شدن از دستگاه تنفس مصنوعی را ندارد.

همکارانمان در بخش ICU بیمارستان از امروز مداخلاتی را انجام خواهند داد تا مشخص شود امکان جداسازی بیمار از دستگاه وجود دارد یا خیر.

اگر دستگاه از میناوند جدا شود وضع او بهتر میشود

مهرداد میناوند

اگر شانس داشته باشیم و بتوانیم با مداخلات همکاران بخش بیهوشی و ICU وضعیت مهرداد میناوند را به گونه‌ای پایدار نگهداریم تا از دستگاه جدا شود شرایط او بهتر خواهد شد.

دکتر محمدرضا هاشمیان پزشک معالج میناوند و انصاریان درباره وضعیت درمانی مهرداد میناوند و علی انصاریان می گوید؛ «تا امروز اقدامات زیادی انجام دادیم و شرایط میناوند در حال بهبود است. چند ساعت پیش به مهرداد رسیدگی کردم و شرایطش تقریبا پایدار شده است. یکی از اقدامات مهمی که در چند روز آینده باید انجام دهیم خارج شدن میناوند از خواب مصنوعی است. ما در حال برنامه‌ریزی برای این کار هستیم. میناوند به نسبت روزهای نخست شرایط بسیار پایداری دارد.»

انصاریان در خواب مصنوعی نیست

O1G9xSpnuRFQ

هاشمیان در زمینه شرایط بالینی و روند درمانی علی انصاریان نیز توضیح داد؛ «ریه انصاریان درگیر کرونا است و با کمک تنفس مصنوعی و داروهای درمانی به دنبال درمان او هستیم البته انصاریان در خواب مصنوعی نیست و شرایطش به گونه‌ای است که نیاز به خواب مصنوعی ندارد.»

 

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها