کدخبر: 23

خاطرت بهتاش فریبا از دربی 73 غوغا به پا کرد +فیلم دیده نشده

خاطره جالب بهتاش فریبا از دربی جنجالی سال 73|وقتی نصرالله عبداللهی در بازداشتگاه، داور (ابهران) را با مأمور اشتباه گرفت

دربی 99  در تاریخ 22 دی ماه برگزار می شود.دربی 99 در حالی برگزار می شود که استقلال در صدر جدواپل لیگ قرار دارد. دربی 99 پس از بازماندن پرسپولیس از جام آسیا برگزار می شود. دربی 99 احتمالا با داوری رضا کرمانشاهی برگزار خواهد شد. اخبار دربی 99 را با ما دنبال کنید.

​دربی  در تاریخ 22 دی ماه برگزار می شود.دربی در حالی برگزار می شود که استقلال در صدر جدواپل لیگ قرار دارد. دربی پس از بازماندن پرسپولیس از جام آسیا برگزار می شود. دربی احتمالا با داوری رضا کرمانشاهی برگزار خواهد شد. اخبار دربی را با ما دنبال کنید.

بهتاش فریبا خاطره جالبی از دربی جنجالی سال 73 از موقعی که نصرالله عبدالهی داور دربی را به جای مامور بازداشتگاه اشتباه گرفت تعریف کرد.

پس از اتفاقات جنجالی در دربی 73 و درگیری میان بازیکنان دو تیم چند نفری راهی بازداشتگاه می شوند و نصرالله عبداللهی و بهتاش فریبا هم برای حل مشکل بازیکنان به اداره پلیس رفتند. بهتاش فریبا گفت : نصرالله عبدالهی چای زیاد می خورد برای همین چند ساعتی در اداره نشسته بودیم و کسی نیامد، او هم گفت من می روم در حیاط چای بخورم. فردی جلوی در ایستاده بود، عبداللهی به او گفت ایرادی ندارد من بروم چای بخورم آن فرد هم گفت به من ربطی ندارد عبداللهی از او پرسید مگر شما مامور ما نیستید آن فرد هم گفت آقای عبداللهی من ابهران هستم داور دربی! 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها