کدخبر: 234

ناگفته جدید فردوسی پور از مهرداد میناوند +فیلم

مرگ مهرداد میناوند با احساسات عادل فردوسی پور همراه بود.

مهرداد میناوند از پیشکسوتان فوتبال کشورمان در تیم ملی و تیم پرسپولیس چهارشنبه شب درگذشت.

مرگ مهرداد میناوند که به طور ناگهانی درگیر ویروس کرونا شد و تمام سیستم بدن و ریه هایش را به هم ریخت جامعه ایران را در شوک عمیقی فرو برد.

روز گذشته تشییع جنازه مهرداد میناوند برگزار شد و عده زیادی از اسطوره ها و پیشکسوتان جامعه ورزش و فوتبال کشورمان در بهشت زهرا و در مراسم خاکسپاری او شرکت کردند.

عادل فردوسی پور ، گزارشگر و مجری مردمی و محبوب فوتبال نیز به موضوع پرواز آسمانی مهرداد میناوند پرداخت و به زیبایی و با احساس هرچه تمام این واقعه تلخ را تشریح کرد.

فردوسی پور درباره میناوند چه گفت؟

فردوسی پور در بخشی از صحبت هایش درباره مهرداد میناوند گفت : مهرداد میناوند در کارت عروسی اش نوشت: سلامتی شما آرزوی ماست اما سلامتی خودش آرزوی همه ما شد. ستاره نسل فوتبال ما پس از چند روز مبارزه سخت با ویروس کرونا خاموش شد. مرگ گاهی یک ضربه است شبیه همین ضربه پای میناوند در زمین فوتبال . یک حسرت وسط خوشی های روزگار. مثل وقتی تیمت در دربی جلو است اما فقط یک سانت با زدن گل بعدی کم می آوری.

مهرداد میناوند اما نه تنها یک سانت عقب نبود بلکه چندین متر از آرزوهایش جلوتر بود و آنقدر سریع در پرسپولیس ستاره شد که کسی یادش نمی آید زمانی هم در پاس بازی می کرد. او در پرسپولیس سمت چپی که برای رضا شاهرودی بود را به نام خودش کرد. روحش شاد و یادش گرامی

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها