کدخبر: 241

علی انصاریان به کرونای انگلیسی مبتلا شده است؟+ توضیحات جدید و فیلم

خبرهای خوب از وضعیت علی انصاریان به گوش می رسد/ ملاقات عابد زاده از انصاریان.

علی انصاریان بازیکن پیشکسوت فوتبال کشور چندی است به کرونا مبتلا شده و در بیمارستان بستری است.علی انصاریان امروز صبح سطح هوشیاری خوبی داشت و صبحانه را هم در‌ آی‌سی‌یو صرف کرد و با اکسیژن خون ۹۱ آماده سی تی اسکن جدید از ریه‌اش است. قرار است وی تا ساعاتی دیگر از ریه خود عکس بگیرد. به گفته پزشک علی انصاریان وی فعلا نیاز به مراقبت دارد. علی انصاریان بازیکن تیم پرسپولیس و استقلال حدود 10  روز است که به دلیل بیماری کرونا در بیمارستان بستری است و در روزهای اخیر خبر های خوبی درباره پایدار بودن وضعیت او به گوش میرسد. علی انصاریان بازیکن با سابقه فوتبال در سال های اخیر به مجری گری و بازیگری و خوانندگی هم روی آورده بود.

مسعود مردانی درباره کرونای بریتانیایی گفت: اغلب قشر جوان به ویروس بریتانیایی درگیر می‌شوند. در حالی که در ویروس کرونای معمولی کودکان و افراد زیر ۲۰ سال را درگیر نمی‌کرد. احتمال افزایش مرگ و میرهای ناشی از ابتلا به ویروس بریتانیایی وجود دارد.

طی روزهای اخیر خبر فوت مهرداد میناوند و ابتلا به کرونای علی انصاریان، بازیکن اسبق فوتبال جامعه را بیش از پیش مکدر کرد. این امر نشان می‌دهد که ویروس کرونا دیگر پیر و جوان، ورزشکار یا فرد معمولی نمی‌شناسد و باید در صورت ابتلا افراد در اسرع وقت به مراکز درمانی مراجعه کنند. از سوی دیگر بر اساس گزارشات روزانه سخنگوی وزارت بهداشت تعداد مرگ و میرهای کرونایی نسبت به دو ماه اخیر کاهش چشمگیری داشته است. هرچند بر اساس گفته‌های مسئولان وزارت بهداشت و درمان کشور وضعیت کشور شکننده است و هر لحاظ امکان طغیان این ویروس وجود دارد. با این تفاسیر رعایت فاصله اجتماعی، زدن ماسک و شست و شوی دست بیش از پیش می‌تواند در مهار این بیماری موثر باشد.

علی انصاریان

مسعود مردانی، عضو کمیته ملی ستاد مقابله با کرونا درباره روند ابتلا به علی انصاریان به کرونای بریتانیایی گفت: در روزهای اخیر آقای هاشمیان ابتلای علی انصاریان به کرونا بریتانیایی را مطرح کرده بود که این مقوله تکذیب شده است.

 او درباره آخرین وضعیت ویروس بریتانیایی در کشور افزود: تاکنون بر اساس گزارشات فقط یک نفر دیگر به ویروس کرونای بریتانیایی مبتلا شده است. البته سعید نمکی، وزیر بهداشت نیز از ابتلای فرد دیگری به ویروس بریتانیایی خبر داده است.

عیادت بازیکنان پیشکسوت از علی انصاریان

در دو روز گذشته عکس ها و ویدیو هایی از عیادت بازیکنان پیشکسوت فوتبال در بیمارستان برای عیادت از علی انصاریان پخش شده.

در ویدیوی زیر عیادت احمدرضا عابدزاده دروازه بان قدیمی فوتبال کشورمان و گزارش او از حال علی انصاریان را میبینید:

روند افزایش مرگ و میر ناشی از ابتلای ویروس بریتانیایی

 مردانی تاکید کرد: بر اساس آخرین اطلاعات میران مرگ و میر ویروس کرونا بریتانیایی در مقایسه با کرونای معمولی بیشتر بوده و همچنین قدرت انتقال این ویروس نیز در مقایسه با کرونای معمولی بیشتر است.

 ویروس کرونا در حال کنترل است

علی انصاریان

این عضو ستاد مقابله با کرونا افزود: هم‌اکنون در کشور ویروس کرونا در حال کنترل است.

او درباره علائم ویروس بریتانیایی در کشور تصریح کرد: ویروس کرونای بریتانیایی همچون کرونای معمولی با علائمی همچون تب، لرز، بدن درد و... همراه است. درضمن در صورت مراجعه دیرهنگام برای درمان فرد دیرتر بهبود می‌یابد.

میزان مرگ ومیر ویروس بریتانیایی از کرونای معمولی بیشتر است

این پزشک عفونی درباره افزایش روند ابتلا به ویروس بریتانیایی در کشور افزود: ویروس بریتانیایی ۷۰ درصد بیشتر امکان انتقال و سرایت‌پذیری در مقایسه با کرونای قبلی است. این ویروس اغلب قشر جوان را به نسبت ویروس قبلی درگیر می‌کند، چون ویروس کرونای معمولی کودکان و افراد زیر ۲۰ سال را درگیر نمی‌کرد. در صورت ابتلا هم این افراد به شکل خفیف به کرونا مبتلا می‌شدند. میزان مرگ ومیر ویروس بریتانیایی از کرونای معمولی بیشتر است.

علی انصاریان

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها