کدخبر: 255

روزهای بد وحید امیری بازیکن پرسپولیس+ جزئیات خبر

در غیاب عیسی آل کثیر و نبود مهاجم گلزن، وحید امیری گره گشا روزهای سخت پرسپولیس و یحیی گل محمدی شده است.

وقتی که وحید امیری با صدا و حال گرفته و موی شانه نکرده بعد از بازی با ماشین سازی مقابل دوربین خبرنگاران قرار گرفت، بدون اینکه سخنی بگوید، می‌توانستیم حدس بزنیم که چه حال خرابی دارد. به قول معروف رنگ رخساره خبر می‌دهد از سر درون!

معمولا وحید امیری دور از فضای رسانه است و مصاحبه‌ای با خبرنگاران انجام نمی‌دهد. اما وقتی با این حال مقابل میکروفون‌‌ها برای حرف زدن قرار می‌گیرد پس حتما می‌خواهد حرف مهمی بزند.

دقیقا همان هم شد. او که درست در روز فوت مهرداد میناوند، عزادار پدربزرگش نیز شده بود، با حال غمگین از تلاش برای موفقیت پرسپولیس در آسیا و ایران برای شادی روح مهرداد میناوند سخن گفت. در حالی که یکی از خبرنگاران مترصد این بود سوالات بیشتری از امیری بپرسد، هافبک سرخ‌ها از او عذرخواهی کرد و گفت: به خدا قسم حالم خوب نیست!

وحید امیری، مهاجم تیم پرسپولیس موفق شد گل اول تیمش را در دیدار روز گذشته برابر ماشین سازی تبریز به ثمر برساند.

گل دقیقه ۲۵

01506924

این گل که در اولین دیدار پس از فوت مرحوم میناوند به ثمر رسیده بود در دقیقه 25 بازی رخ داد که عدد شماره پیراهن آن مرحوم در زمان بازی بود و این اتفاق جالب بازی را تحت تاثیر خود قرار داده بود.

وحید امیری در خصوص گلزنی در این دیدار در دقیقه 25 اظهار داشت: ابتدا جا دارد درگذشت مرحوم میناوند را به جامعه فوتبال دنیا، فوتبال ایران، پرسپولیس و خانواده آن مرحوم تسلیت بگویم. مهرداد میناوند یک بازیکن بین المللی بود و از افتخارات فوتبال محسوب می‌شد. متاسفانه ما نتوانستیم در مراسم او حاضر شویم ولی دلمان پیش مهرداد بود و بار دیگر به خانواده او تسلیت می‌گویم.

وی افزود: من زمانی که گل را زدم متوجه نبودم که در دقیقه 25 به ثمر رسیده است و بچه ها این را به من گفتند. مطمئنم زدن گل در آن دقیقه کار خدا بود و اثر دعاهایی بود که مهرداد عزیز برای پیروزی ما کرده بود و خوشحالم که این اتفاق رخ داد.

 

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها