کدخبر: 283

پاسخ دندان شکن لیونل مسی به منتقدان قرارداد میلیاردی اش!+ عکس

لیونل مسی ساعاتی پس از انتشار جزئیات قرارداد نجومی اش با بارسا موفق شد یکی از دو گل تیمش را وارد دروازه بیلبائو کرده و نقش مهمی در کسب پیروزی آبی اناری ها ایفا کند.

لیونل مسی پس از یک روز پرحاشیه که در آن مفاد قراردادش با بارسا ریز به ریز افشا شد، امشب برابر بیلبائو قرار گرفت. پیش بینی می شد که مسی با انگیزه تر از همیشه باشد و برای پاسخ به کسانی که او را باعث و بانی نزدیک بودن بارسا به ورشکستگی بانکی می دانند، اشتیاق خاصی داشته باشد.

همینطور هم بود و او توانست دقیقه 20 دروازه بیلبائو را باز کند تا بارسا نیمه اول را برنده به رختکن برود. این گل شماره 12 مسی در لالیگا بود تا به فاصله دو گل از لوئیس سوارز قرار بگیرد.

مسی

به این ترتیب مسی امشب گل شماره 650 خود با پیراهن بارسا را به ثمر رساند. او 755 بازی برای بارسا انجام داده که 456 تایش در لالیگا بوده است. 118 بازی در لیگ قهرمانان، 54 بازی در کوپا دل ری ، 14 بازی در سوپرکاپ اسپانیا، 3 بازی در سوپرکاپ اروپا و 5 بازی در جام جهانی باشگاه ها.

 

این گل شماره 27 مسی در 40 بازی برای بیلبائو بود و باسکی ها پنجمین تیمی هستند که از مسی بیشترین گل را دریافت کرده اند. 

گل مسی از روی ضربه کاشته بود تا به این ترتیب پنجاه و چهارمین گل کاشته او به ثمر برسد. 48 کاشته با پیراهن بارسا و 6 کاشته با پیراهن تیم ملی آرژانتین. از هر 70 تلاش مسی یک کاشته به گل تبدیل شده است. از 4 کاشته اخیر مسی هم دو تا به گل تبدیل شده اند.01568098

ضربه او در حالی وارد دروازه شده که دروازه بان بیلبائو تنها نظاره گر ورود توپ بود و یرای آلوارز مدافع بیلبائو هم هر چه تلاش کرد نتوانست روی خط با ضربه سر توپ را راهی کرنر کند.

در 25 سال اخیر مسی 37 بار در لالیگا از روی ضربات کاشته گلزنی کرده است و بالاتر از رونالدو با 19 و روبرتو کارلوس و رونالدینیو با 16 و 15 گل قرار دارد.

01568094

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها