کدخبر: 464

خبر توقیف برنامه علی کریمی تکذیب شد! +جزئیات مهم

معاون ساترا به خبر منتشر شده مبنی بر توقیف برنامه اینترنتی علی کریمی واکنش نشان داد

​در حالی که نزدیکان علی کریمی از صادر نشدن مجوز پخش گفت‌وگوی این نامزد انتخابات فدراسیون فوتبال با امیرعلی نبویان خبر می‌دهند، معاون ساترا اعلام کرد درخواست این برنامه در مسیر رسیدگی است.

از روز گذشته در فضای ‌مجازی خبری با این عبارت دست به‌دست می‌شود: «صدا و سیما برنامه علی‌ کریمی در اینترنت را توقیف کرد». در توضیح بیشتر این خبر آمده است:

ساترا اجازه پخش برنامه علی کریمی، نامزد ریاست فدراسیون فوتبال درباره انتخابات این فدراسیون را نداد. در این برنامه مهدی مهدوی ‌کیا، خداداد عزیزی و علیرضا منصوریان کنار علی کریمی حضور داشتند.

بر اساس خبر روابط عمومی سازمان صوت و فراگیر صدا و سیما، معاون ساترا نسبت به انتشار این خبر، این ‌چنین واکنش نشان داد و اعلام کرد: درخواست این برنامه اینترنتی (تی ‌وی‌ تاک) در مسیر رسیدگی است. ضمن تکذیب خبر منتشره مبنی بر عدم صدور مجوز در برخی از رسانه‌‌ها اعلام می‌شود یکشنبه ۳ اسفند‌ماه درخواستی از سوی فیلیمو برای پخش برنامه یکی از کاندیداهای فدراسیون فوتبال به دبیرخانه ساترا وصول شد که در مسیر معمول برای این برنامه‌‌ها قرار دارد.

علی کریمی / معاون ساترا افزود:

علی کریمی

این برنامه به دلیل ساختار حرفه‌ای و نمایشی در دستور کار دبیرخانه قرار گرفته و فرآیند در نظر گرفته شده برای همه محتواهای نمایشی حرفه‌ای یکسان است که در خصوص برنامه همرفیق و سریال‌های قورباغه، خوب بد جلف و... طی شده و رسانه‌های صوت و تصویر برنامه‌های خود را طی این فرآیند منتشر کرده‌اند. در صورتی که برنامه در دسته ‌بندی نمایشی حرفه‌ای قرار نمی‌‌گرفت امکان پخش از صفحات شخصی افراد در رسانه‌های کاربر محور را داشت و به فرآیند فوق الذکر نیاز نداشت.

سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی موسوم به ساترا، اجازه پخش برنامه ویژه علی کریمی درباره انتخابات فدراسیون فوتبال در شبکه نمایش خانگی را نداد و محتوای آن را مناسب برای پخش عمومی ندید.

در این برنامه مهدی مهدوی کیا، خداداد عزیزی و علیرضا منصوریان در کنار علی کریمی حضور داشتند

شب گذشته سه نامزد انتخاباتی در برنامه شبکه سوم سیما حضور داشتند و نقطه نظرات خود درباره انتخابات را بیان کردند. او قصد داشت صحبت هایش را در گفتگوی اختصاصی به زبان بیاورد که این مصاحبه فعلا از پلتفرم های فعلی پخش نخواهد شد اما بخش هایی از آن فعلا در اینستاگرام به نمایش گذاشته شده است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها