کدخبر: 468

ذوق علیرضا بیرانوند بعد از گل زنی جنجالی شد +فیلم

علیرضا بیرانوند در تمرینات آنتورپ پنالتی جالبی به ثمر رساند و پس از آن به سبک رونالدو شادی کرد

سایت «news۱» در گزارشی به بررسی وضعیت دروازه بانی در تیم آنتورپ پرداخت و نوشت: «نه تنها تیم اندرلخت در پست دروازه مشکل دارد بلکه تیم آنتورپ نیز مدتی است با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کند. ناامیدی شدید "فرانک فرکوترن" (سرمربی آنتورپ) اما درحال‌حاضر یک راه‌حل در دسترس است.

شاید بتوان خروج بیرانوند از زمین در مسابقه با سنت ترویدن را اتفاق بدی قلمداد نکرد. این بازیکن ایرانی در هفته‌های اخیر عملکرد متقاعدکننده‌ای نداشته و مدت زیادی است که به عنوان عاملی تضعیف‌کننده در دفاع تیمی شناخته می‌شود. این دروازه بان ایرانی احتمالاً می‌تواند برای چند هفته بیرون باشد و به "دی وولف" فرصت دوباره برای حضور در دروازه بدهد. هرچند این بازیکن ۲۳ ساله بلژیکی هم وقتی در بازی با کلاب بروژ درون دروازه قرار گرفت تاثیری ایجاد نکرد.

 ریسک روی علیرضا بیرانوند گران تمام شد

علیرضا بیرانوند

گفته می‌شود فرکوترن از قبل تصمیم گرفته است هر دو بازیکن را به نفع "ژان بوتز" کنار بگذارد. آخرین خبر حاکی از این است که دروازه بان شماره یک فرانسوی از روز دوشنبه هفته آینده بعد از ۶ هفته آسیب دیدگی به زمین بر می‌گردد. حضور بوتز در بازی پنجشنبه مقابل گلاسکو رنجرز از نظر منطقی خیلی زود است اما او می‌تواند دوشنبه هفته آینده بازی کند.»

این در حالی است که صبح امروز سایت GVA بلژیک که یک رسانه نزدیک به باشگاه آنتورپ محسوب می‌شود، در خبری مدعی شد مصدومیت بیرانوند جدی نیست و این دروازه بان ایرانی به چند روز درمان برای بازگشت نیاز دارد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها