کدخبر: 81

کدام بازیکنان تیم پرسولیس،استقلالی بودند؟

​بودند بازیکنانی که پیراهن استقلال را پوشیدند ولی قبل از استقلالی شدن حداقل در یک مقطعی به پرسپولیس علاقه داشتند. البته ناگفته نماند همه این اسامی که در این گزارش می‌بینید جزو بهترین‌های استقلال بوده و هستند.​

تیم پرسپولیس در انتظار خبرخوش فیفا است. تیم پرسپولیس تنها تیم باشگاهی فوتبال ایران است که هرگز به دسته پایین‌تر سقوط نکرده‌است.تیم پرسپولیس در سال ۱۳۴۲ در شهر تهران، پایتخت ایران بنیان‌گذاری شده است.تیم پرسپولیس  با پیکان به مصاف هم می روند . تیم پرسپولیس یکی از پرافتخارترین و پرهوادارترین باشگاه فوتبال در ایران است.

بعد از اینکه علی دایی در یک مصاحبه شجاعانه اعلام کرد قبل از آمدنش به پرسپولیس طرفدار استقلال بود، خیلی از پرسپولیسی‌ها از شهریار فوتبال ایران انتقاد کردند که نباید آن حرف‌ها را مطرح می‌کرد ولی همین که جسارت مطرح کردن چنین حرفی را داشت ستودنی است. شاید فقط باید علی دایی باشی که جرأت زدن چنین حرف‌هایی را بعد از چندین سال داشته باشی. بودند بازیکنانی که پیراهن استقلال را پوشیدند ولی قبل از استقلالی شدن حداقل در یک مقطعی به پرسپولیس علاقه داشتند. البته ناگفته نماند همه این اسامی که در این گزارش می‌بینید جزو بهترین‌های استقلال بوده و هستند و کسی نمی‌تواند تعصب‌شان به استقلال و زحمت‌هایی که برای این تیم کشیدند را نادیده بگیرد.

فرهاد مجیدی

سرمربی فعلی آبی‌پوشان تا آستانه انتقال به پرسپولیس هم پیش رفت ولی بنا بر دلایلی این اتفاق نیفتاد. شاید خیلی از هواداران فوتبال تیتر مصاحبه مجیدی با خبرورزشی که گفته بود «استقلالی‌ها رخصت، به پرسپولیس می‌روم» را از یاد نبردند. در مورد مجیدی گفته می‌شد قبل از آمدن به استقلال و زمانی‌که در بهمن حضور داشت، طرفدار پرسپولیس بود ولی نتوانست قرمزپوش شود.

 اخبار روز  اخبار بورس  قیمت دلار امروز

 استقلالی‌هایی که پرسپولیسی بودند

 فرمانده سابق آبی های تهران سکوتش را شکست

 ترکیب احتمالی استقلال در آسیا

مهدی رحمتی

یکی از بهترین گلرهای تاریخ استقلال در لیگ برتر بدون شک مهدی رحمتی بود. سرمربی حال حاضر پدیده هم جزو کسانی بود که در دوران بچگی به رنگ قرمز و پرسپولیس علاقه داشت ولی شرایط فوتبالی طوری رقم خورد که او سر از اردوی آبی در آورد. یکی از بچه‌محل‌های قدیمی رحمتی روزی برای‌مان از علاقه شدید او به پرسپولیس گفت. رحمتی حتی در زمان مدیریت رویانیان تا آستانه پرسپولیسی شدن پیش رفت ولی توافقات نهایی انجام نشد.

آرش برهانی

مربی نیم‌فصل اول استقلال قبل از آبی‌پوش شدن با پرسپولیس به توافق رسیده بود و همه منتظر اعلام رسمی عقد قرارداد او با سرخپوشان بودند ولی به یک‌باره سر از استقلال درآورد و در این تیم به یکی از بهترین مهاجمان تاریخ لیگ برتر تبدیل شد. برهانی طی مدت زمان حضورش روی نیمکت استقلال چندین بار برای رقیب سنتی کری خواند که کاملاً با توجه به سبقه استقلالی بودنش و همچنین مسئولیتی که داشت طبیعی بود ولی دوستان نزدیک آرش می‌دانند او قبل از استقلالی شدن یک پرسپولیسی بود و در تمرینات پاس به شدت برای استقلالی‌ها کری می‌خواند.

مهدی قایدی

ستاره بی‌چون و چرای دو فصل اخیر استقلال هم جزو کسانی است که قبل از آبی‌پوش شدن تمایل به رقیب سنتی داشت. در این مورد یکی از دوستان بوشهری قایدی برای‌مان تعریف کرد مهدی علاقه زیادی داشت تا پرسپولیسی شود ولی انتقالش به این تیم دست خودش نبود. سرخابی‌ها به صورت همزمان قایدی را می‌خواستند ولی آبی‌ها پول بیشتری برای رضایت‌نامه این بازیکن به باشگاه ایرانجوان پرداخت کردند و به نوعی این ستاره را از چنگ پرسپولیس در آوردند.

وریا غفوری

شاید باورتان نشود ولی شنیده‌های ما از منابع موثق نشان می‌دهد کاپیتان آبی‌ها قبل از استقلالی شدن طرفدار پرسپولیس بود. یکی از همبازیان وریا در نفت تهران روزی برای‌مان تعریف کرد وقتی غفوری راهی استقلال شد، من تعجب کردم چون با وریا وقتی در نفت تهران بودم همواره از علاقه‌اش به پرسپولیس حرف می‌زد. یکی از عکاسان ورزشی عکسی از وریا دارد که با دستانش عدد ٦ را نشان می‌دهد ولی به خاطر موقعیت کاپیتان استقلال هیچ وقت این عکس منتشر نشد.

ایمان مبعلی

هافبک سال‌های نه‌چندان دور استقلال و تیم ملی هم جزو کسانی است که قبل از آبی‌پوش شدن به پرسپولیس علاقه داشت. تقریباً همه آنهایی که ایمان را از قدیم می‌شناسند، می‌دانند او چقدر پرسپولیسی بود ولی بعدها شرایطی پیش آمد که به استقلال پیوست.

خسرو حیدری

یکی از بهترین مدافعان راست استقلال در طول لیگ برتر بدون هیچ تردیدی خسرو حیدری بود. خسرو قبل از آمدن به امیدهای استقلال در تیم‌های پایه پرسپولیس بازی می‌کرد و به این تیم علاقه داشت اما سرنوشت فوتبالی حیدری طوری رقم خورد که او با پیراهن استقلال تبدیل به یکی از بهترین‌های فوتبال ایران شود و حسابی بدرخشد.

رضا عنایتی

یکی از بهترین گلزنان تاریخ لیگ برتر که سابقه چند دوره آقای گلی را در کارنامه دارد هم یک زمانی طرفدار پرسپولیس بود. در مورد پرسپولیسی بودن عنایتی شاهدان زیاد وجود دارد؛ حداقل همبازیانش در ابومسلم این را اعتراف کرده‌اند. رضا با نخستین پول خوبی که در ابومسلم گرفت به خاطر علاقه‌اش به پرسپولیس یک پیکان گوجه‌ای خرید.

روزبه چشمی

روزبه در همه رده‌های پایه تیم پرسپولیس بازی کرده و حتی بازوبند کاپیتانی را هم بر بازو بسته است. چشمی در دوران سرمربیگری گل‌محمدی با تیم بزرگسالان پرسپولیس هم تمرین کرد اما راهی خدمت سربازی شد و بعد از بازگشت از سربازی، علی دایی او را نخواست تا راهی صبا شود و از آنجا به استقلال برسد. چشمی از استقلال به جام جهانی هم رسید ولی کیست که نداند او قبل از استقلالی شدن پرسپولیسی بود.

مجید حسینی

مدافع سابق استقلال که درحال‌حاضر در فوتبال ترکیه بازی می‌کند سال‌ها قبل وقتی که در تیم ملی نوجوانان بود در برنامه «۹۰» حاضر شد و رسماً در پاسخ به سؤال فردوسی‌پور گفت که طرفدار پرسپولیس است و علاقه دارد که به این تیم بپیوندد. مجید بعد از حضور در راه‌آهن استقلالی شد و از این تیم به تیم ملی و فوتبال اروپا رسید.

امید ابراهیمی

هافبک مقتدر چند فصل قبل استقلال که درحال‌حاضر در فوتبال قطر حضور دارد هم جزو کسانی بود که قبل از آمدنش به استقلال طرفدار پرسپولیس بود. یکی از همبازیان امید در تیم ملی که با او اکثراً هم‌اتاق بود می‌گفت: بارها از امید ابراهیمی شنیدم که می‌گفت دوست دارم برای پرسپولیس بازی کنم چون علاقه زیادی به این تیم دارم. امید بعد از درخشش در سپاهان استقلالی شد و به بازوبند کاپیتانی این تیم هم رسید.

تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در کشور هند برنامه‌های تمرینی خود را برای بازی‌های گروه E لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ با تیم‌های الوحده امارات، گوا هند و الریان قطر دنبال می‌کند.

سرخپوشان پایتخت در حالی به کشور هند سفر کردند که سعید آقایی و فرشاد فرجی را به دلیل ابتلا به کرونا در اختیار ندارند.

سرخپوشان پایتخت که در نقل و انتقالات زمستانی توانستند شهریار مغانلو، فرشاد فرجی و مهدی ترابی را به خدمت بگیرند با جدایی محمد انصاری و آرمان رمضانی به کار خود در دور برگشت لیگ برتر ادامه دادند.

خریدهای زمستانی پرسپولیس باعث تعریف و تمجید کارشناسان از لیست یحیی گل محمدی برای لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ آسیا شد اما با نبود سعید آقایی در دور گروهی بازی‌ها لیست سرخپوشان با خطر جدی روبه‌رو شده است چراکه انتخاب‌های یحیی در پست دفاع چپ محدود است. جدایی انصاری از جمع سرخپوشان باعث شد تا علی شجاعی تنها بازیکنی باشد که توانایی بازی کردن برای پرسپولیس در این جناح را داشته باشد.

معضلی که در ادوار گذشته لیگ قهرمانان بین سال‌های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ نیز برای سرخ‌ها مشکل ساز شده بود و مربیان وقت این تیم بارها مجبور شدند ترکیب دفاعی خود را دستخوش تغییر کنند؛ تکرار اتفاقی که کمتر کسی فکر می‌کرد باعث تغییر استراتژی و تاکتیک‌های گل محمدی با وجود بازیکنان نامدار خود شود.

شیوع جهانی بیماری کرونا باعث تدوین آیین نامه انضباطی در باشگاه پرسپولیس برای مقابله با این ویروس شد.

از این رو بازیکنان، مربیان، کادر پزشکی و تدارکات پرسپولیس که بندهای این آیین نامه را رعایت نکنند با جریمه‌های ۲۰ الی ۱۴۰ میلیون تومانی روبه‌رو می‌شوند.

اتفاقی که بابت عکس یادگاری و حضور در جمع‌های خصوصی بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای برخی بازیکنان نظیر میلاد سرلک، علی شجاعی و مهدی عبدی شد تا آنها با جریمه ۲۰ میلیون تومانی روبه‌رو شوند.

حالا با توجه به ابتلای فرشاد فرجی و سعید آقایی به ویروس کرونا سنگین‌ترین جریمه برای این دو بازیکن در نظر گرفته شده است.

باشگاه پرسپولیس قصد دارد پس از دریافت گزارش از کادر پزشکی تیم درباره جریمه ۱۰۰ تا ۱۴۰ میلیون تومانی او تصمیم گیری کند.

در شرایطی که گفته می شد فرشاد فرجی در بازی امروز اولین حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس را تجربه می کند، یحیی گل محمدی سرمربی سرخ پوشان در شرایطی 11 بازیکن اصلی پرسپولیس را در بازی امروز اعلام کرد که برای دفاع راست دوباره مهدی شیری کاندید شده است و خبری از حضور ثابت فرجی در برابر تیم سابقش نیست. 

فرشاد فرجی در ادامه فصل به احتمال فراوان شماره ۳۳ را بر تن خواهد کرد؛ این در حالی است که شنیده میشود او در لیگ قهرمانان آسیا قرار است با شماره ۵ برای پرسپولیس به میدان برود

پیش از این هواداران زیادی از فرجی درخواست کرده بودند تا وی پیراهن شماره ۳ را بر تن کند، اما پس از مشورت با کادر فنی، شنیده میشود که او قرار است با پیراهن شماره ۳۳ به میدان برود

محمد انصاری که در لیگ پانزدهم یکی از خریدهای گمنام پرسپولیس محسوب می‌شد، در ادامه با نمایشی درخشان و عبور از سه مدافع چپ مدعی دیگر توانست به ترکیب اصلی راه یابد و در نهایت نیز چهره قابل اعتنای سرخپوشان لقب گرفت.

نمایش موفق انصاری در پرسپولیس باعث شد تا کارلوس کی‌روش نیز نتواند از روی نام این مدافع چپ پا به سادگی عبور کند و در چند مرحله شانس حضور در اردوها و پوشیدن پیراهن تیم ملی را به دست آورد. انصاری که روزهای بی حاشیه‌ای را در پرسپولیس طی 5 فصل اخیر پشت سر گذاشته، بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا در سال 2018 با بدشانسی‌های بزرگی مواجه شده است. مصدومیت رباط صلیبی در دیدار مقابل کاشیما آنتلرز رفته رفته او را از ترکیب اصلی دور کرد و در ادامه در شرایطی که امید زیادی برای موفقیت دوباره در این تیم داشت، مصدومیت دوباره از ناحیه رباط صلیبی در دوران آماده سازی بعد از شیوع کرونا، بار دیگر او را روانه بیمارستان و عمل جراحی کرد.

انصاری با پشت سر گذاشتن موفق عمل جراحی و تست‌های پزشکی، بار دیگر به تمرینات پرسپولیس بازگشت و به گواه هم‌تیمی‌هایش از آمادگی مطلوبی برای رقابت دوباره برای حضور در ترکیب برخوردار بود. با این حال کادرفنی و یحیی گل محمدی ترجیح دادند با توجه به فشار بالای بازی‌ها و فشردگی آنها، ریسک چندانی برای بازی دادن به وی نداشته باشند و طی دیدارهای اخیر دقایقی کوتاه تنها فرصت حضور در میدان را به دست آورده است.

تیم پرسپولیس

مدافع چپ پای پرسپولیس که در فصل هجدهم نیز سودای جدایی از این تیم را به مقصد تراکتور داشت و در نهایت با مدیریت ایرج عرب در جمع سرخپوشان به کار ادامه داده بود، اکنون بار دیگر قصد جدایی کرده است. او طی روزهای اخیر تصمیم خود را برای جدایی از جمع سرخپوشان و حضور در تیم دیگری را دنبال کرده و به زودی نیز قصد دارد طی جلسه با مدیران پرسپولیس این تصمیم خود را رسما اعلام کند و با جدایی از این تیم، مقصد جدیدی را انتخاب کند.

باید دید یحیی گل محمدی و مدیران پرسپولیس با اعلام نیاز نسبت به این بازیکن، او را از تصمیم خود منصرف خواهند کرد یا اجازه این اتفاق را بعد از 5 فصل حضور در جمع سرخپوشان به وی خواهند داد.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز در یک نظرسنجی جدید نامزدهای بهترین گل لحظه پایانی در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ را معرفی کرد.

گل مهدی عبدی مهاجم جوان پرسپولیس به شارجه که بعد از دقیقه ۹۰ بازی به ثمر رسید نامزد بهترین گل لحظه پایانی سال ۲۰۲۰ شد.

نخستین رده بندی باشگاهی فوتی رنکینگ اعلام شد که در آن پرسپولیس ایران به عنوان بهترین تیم آسیا انتخاب شد.

فوتی رنکینگ اقدام به نخستین رده بندی باشگاهی در قاره آسیا کرد و بر این اساس پرسپولیس ایران بالاتر از الهلال عربستان به عنوان برترین تیم آسیا انتخاب شد.

پرسپولیس در ۴ سال اخیر عملکرد خوبی داشته و در سال ۲۰۱۷ به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسید. سال بعد این تیم به فینال لیگ قهرمانان راه یافت ولی برابر کاشیما شکست خورد. پرسپولیس در سال بعد با وجود ۷ امتیاز در قعر جدول گروه خود قرار گرفت ولی دوباره سال بعد با قدرتنمایی به فینال لیگ قهرمانان رسید و این بار با بدشانسی از رسیدن به قهرمانی بازماند.

تیم ایرانی با ۴۳۳۶ امتیاز با فاصله به عنوان بهترین تیم باشگاهی قاره آسیا انتخاب شد. این در حالی است که الهلال عربستان با ۳۸۹۴ امتیاز در رده دوم قرار گرفت و اولسان هیوندای کره جنوبی قهرمانی این فصل لیگ قهرمانان با ۳۶۵۸ امتیاز سوم شد.

فوتی رنکینگ قرار است به طور مرتب رده بندی باشگاهی آسیا را با معیارهای به کار گرفته شده در قاره‌های دیگر انجام دهد و این نخستین رده بندی باشگاهی این مرجع آماری محسوب می‌شود که در سطح قاره آسیا صورت گرفته است.

۱۰ تیم برتر باشگاهی آسیا

تیم پرسپولیس

۱- پرسپولیس ایران با ۴۳۳۶ امتیاز

۲- الهلال عربستان با ۳۸۹۴ امتیاز

۳ - اولسان کره جنوبی با ۳۶۵۸ امتیاز

۴- اوراواردز ژاپن با ۳۳۱۴ امتیاز

۵- کاشیما ژاپن با ۳۱۴۴ امتیاز

۶- السد قطر با ۲۶۵۴ امتیاز

۷- شانگهای SIPG چین با ۲۵۸۶ امتیاز

۸- گوانگژو چین با ۲۴۱۴ امتیاز

۹- الاهلی عربستان با ۲۱۹۶ امتیاز

۱۰- الدحیل قطر با ۲۱۵۲ امتیاز

در این رده بندی و در بین تیم‌های ایرانی، استقلال در رده ۱۳، ذوب آهن در رده ۱۸، استقلال خوزستان در رده ۴۱، سپاهان در رده ۴۶، تراکتور در رده ۶۰ و شهرخودرو در رده ۶۴ قرار گرفته‌اند.

شهریار مغانلو که با قرارداد قرضی تا پایان فصل به جمع سرخ ها ملحق شده، پس از انجام تست کرونا و نتیجه منفی آن، امروز در ورزشگاه کاظمی حضور یافت تا اولین تمرین خود را با پرسپولیسی ها سپری کند.

مغانلو در حالی در تمرین پرسپولیس حاضر شده که پیراهن شماره 70 را برتن دارد؛ پیراهنی که سال ها برتن علی علیپور، برترین گلزن این تیم در لیگ برتر قرار داشت و حالا به مغانلو رسیده است. علیپور از لیگ چهاردهم تا پایان لیگ نوزدهم این پیراهن را در اختیار داشت.

باتوجه به شرایط به نظر می‌رسد مغانلو در بازی جام حذفی روز 22 اسفند هم در مقابل مس نوین قرمزها را همراهی خواهد کرد.

 شهریار مغانلو مهاجم ایرانی تیم  سانتاکلارا پرتغال که در آستانه پرسپولیسی شدن است پس از نهایی شدن این موضوع روز پنجشنبه پرتغال را  ترک کرد و  پس از سفر هوایی وارد  تهران شد. 

تیم پرسپولیس

طبق برنامه قرار بود که عقد قرارداد او با پرسپولیس  در بدو حضور او در ایران   صورت بگیرد اما  به دلیل بازی برابر نفت آبادان و حضور پرسپولیسی ها در آبادان و با توجه به این که تعدادی از مسوولان باشگاه دراین سفر  کاروان پرسپولیس را همراهی می کنند، پرسپولیسی شدن مغانلو یک روز به تعویق افتاد و قرار است به فردا موکول شود. 

سوشا مکانی به خاطر مطالبات مربوط به سال‌های ٩٣ تا ٩۵ از باشگاه پرسپولیس شکایت کرده که پس از رای کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال و در ادامه رای کمیته استیناف این فدراسیون، باشگاه پرسپولیس را به پرداخت حدود ٨٠٠ میلیون تومان محکوم کرد اما حالا این باشگاه پیگیری موضوع شده که چطوری رای ١۴۵ میلیون تومانی ابتدایی به ٨٠٠ میلیون تومان رسیده است؟

بر اساس اطلاعاتی که یک مقام مطلع در باشگاه پرسپولیس اعلام کرد، سوشا مکانی در آخرین سال فعالیتش در باشگاه پرسپولیس قرارداد ٨٠٠ میلیونی داشت که در ادامه به خاطر محرومیت ۶ ماهه که از سوی کمیته اخلاق فدراسیون برای این بازیکن اعمال شد، مدیران وقت باشگاه ۵٠ درصد از قرارداد این بازیکن را کسر کردند و از ۴٠٠ میلیون باقیمانده، حدود ٢٠٠ میلیون به او پرداخت کردند. به خاطر همین موضوع هم مکانی توانست در کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال علیه پرسپولیس حکم حدود ١۴۵ میلیون تومانی بگیرد و با امضای ابراهیم شکوری (دبیر کل وقت فدراسیون فوتبال) این رای ابلاغ شد.

تیم پرسپولیس

حالا مدیران پرسپولیس مدعی هستند که چطور رای ١۴۵ میلیونی که پیش از این فدراسیون ابلاغ کرده بود به حدود ٨٠٠ میلیون رسیده و از این جهت پیگیر موضوع هستند. باشگاه پرسپولیس بر این باور است که با توجه به حرکت غیر اخلاقی سوشا مکانی و محرومیت ۶ ماهه او از سوی فدراسیون فوتبال، پرسپولیس نباید نیمی از دستمزد او را بپردازد.

پرونده سوشا مکانی و چند پرونده دیگر این روزها مشکل بزرگی برای پرسپولیس ایجاد کرده است. از آنجایی که پنجره نقل‌وانتقالاتی این باشگاه درحال‌حاضر توسط فیفا بسته است، حتی با پرداخت بدهی خارجی و باز شدن پنجره توسط فیفا، این باشگاه به خاطر بدهی‌های داخلی نمی‌تواند بازیکن جدید را ثبت و از آن استفاده کند، مگر اینکه پیش از پایان مهلت نقل‌وانتقالات، تکلیف بدهی‌های داخلی مشخص شود.

ماریو بودیمیر، مهاجم کروات اسبق پرسپولیس که بعد از نیم فصل حضور در این تیم و ثبت تنها یک گل در بازی آخر لیگ برابر پارس جنوبی که منجر به قهرمانی این تیم در فصل هجدهم شده بود، از جمع سرخپوشان جدا شده بود، بابت مطالبات خود به فیفا شکایت کرد و پرونده‌ای علیه باشگاه پرسپولیس باز کرد.

 پرسپولیس به ما بدهکار است

تیم پرسپولیس

بر این اساس چندی پیش فیفا با اعلام حکم مربوط به این پرونده، پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس در زمستان پیش رو را بست و باز شدن آن منوط به پرداخت کامل مطالبات ۵۰۰ هزار دلاری این مهاجم کروات شد.

اکنون باشگاه پرسپولیس موفق شده که این بدهی را پرداخت کند و در انتظار تایید دریافتی از سوی ماریو بودیمیر و در ادامه باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه است. مجید صدری، رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در این زمینه گفته: مطالبات بودیمیر به طور کامل پرداخت شده و تنها منتظر دریافت تاییدیه این پرداخت از سوی این بازیکن و وکیلش هستیم. ما این پول را پرداخت کردیم و جای نگرانی نیست. این پول پرداخت شده و پنجره نقل و انتقالاتی در زمان مشخص باز خواهد شد.

حذفی های پرسپولیس

محمد حسین کنعانی زادگان و میلاد سرلک در بازی پرسپولیس و استقلال ، سه اخطاره شدند و درصورتی که در بازی با فولاد کارت بگیرند ، دیدار بعدی پرسپولیس را از دست خواهند داد.

محمد حسین کنعانی زادگان و میلاد سرلک در بازی پرسپولیس و استقلال ، سه اخطاره شدند و درصورتی که در بازی با فولاد کارت بگیرند ، دیدار بعدی پرسپولیس را از دست خواهند داد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

با کارت زردی که محمدحسین کنعانی زادگان و میلاد سرلک در دربی از رضا کرمانشاهی دریافت کردند، تعداد کارت های زرد این بازیکنان به عدد ۳ رسید.

با این تفاسیر اگر این نفرات در بازی بعدی پرسپولیس که با فولاد خوزستان است ،  با کارت زرد دیگری جریمه شوند، ۴ کارته شده و از همراهی سرخ ها در یک دیدار محروم خواهند شد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها