کدخبر: 84

لژیونرهای ایرانی در چه وضعیتی هستند ؟ +جزئیات

در شرایطی که گلر نخست آنتورپ مصدوم شده به نظر می رسد سرمربی این باشگاه به دنبال خرید دروازه بانی جدید است و علاقه ای به استفاده از علیرضا بیرانوند در دروازه تیمش ندارد.

در چارچوب هفته چهاردهم لیگ ستارگان قطر الریان مقابل قطر اس‌سی به برتری ۲ بر یک رسید. در این بازی شجاع خلیل زاده بازیکن الریان ۹۰ دقیقه در ترکیب تیمش حضور داشت و گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند. درخشش او باعث شد تا به نامزد بازیکن هفته AFC نیز لقب گیرد.

بر همین اساس استاد الدوحه قطر نیز در تیم منتخب خود نام شجاع خلیل زاده را قرار داد و بازیکن ایرانی توانست به تیم منتخب هفته چهاردهم لیگ ستارگان راه یابد.

با توجه به مصدومیت «ژان بوتز» باشگاه آنتورپ می‌خواهد به دنبال راه‌حلی برای حفظ دروازه خود بگردد و گلری دیگر را خریداری کند.

فوتبال

ژان بوتز نیاز به جراحی مچ پا ندارد و می‌تواند تا پیش از اتمام فصل به تیم بازگردد، ولی تا آن موقع باشگاه آنتورپ به دنبال راه‌حلی موقتی است.

با اینکه آنتورپ ۲ دروازه‌بان روی نیمکت دارد، اما علیرضا بیراوند عملکرد ناامیدکننده‌ای داشت و «داور ماتیاس» نیز بسیار جوان است. به همین علت سرمربی آنتورپ به دنبال گلری جدید می‌گردد.

از «اوتوین دی ولف»، گلر ۲۳ ساله یوپن به عنوان گزینه اصلی جانشینی بوتز در آنتورپ نام می‌برند. مایل سویلار، گلر جوان بنفیکا و رود بافین، گلر ۳۳ ساله آنتالیااسپور نیز گزینه‌های دیگر آنتورپ برای دروازه‌بانی به شمار می‌روند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها