کدخبر: 94

تیم پرسپولیس/ علت مصدومیت علیرضا بیرانوند فاش شد! +فیلم

علیرضا بیرانوند در بازی برابر رنجرز در لیگ اروپا دچار مصدومیت و از بازی خارج شده بود

علیرضا بیرانوند که با جدایی‌اش از پرسپولیس و پیوستنش به آنتورپ بلژیک، ۷۰۰ هزار دلار به سرخ‌ها درآمد رساند، حالا برای دریافت مطالبات فصل گذشته خود و فصل‌های قبل به کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال شکایت کرده است.

در این‌باره یک منبع ضمن تایید خبر شکایت بیرانوند از پرسپولیس اعلام کرد که کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای باشگاه پرسپولیس خواستار توضیح این باشگاه درباره ادعای بیرانوند شده است.

علیرضا بیرانوند مدعی است ۵ میلیارد و ۷۰ میلیون تومان از باشگاه پرسپولیس بابت اصل قرارداد و آپشن‌های چند فصل اخیر طلبکار است.

 

فرانکی ورکوترن نخستین پیروزی خود را برای آنتورپ به ثبت رسانده است.این ملی‌پوش سابق تیم ملی بلژیک از سربازان خود راضی است و برای دروازه بان خود، علیرضا بیرانوند وقت می‌خواهد.

 سرمربی آنتورپ به روشنی می‌خواهد اجازه دهد دروازه بان ایرانی‌اش رشد کند. ورکوترن در پاسخ به سئوال خبرنگاران درباره بیرانوند گفت: واقعاً تا این حد نباید در مورد دروازه بان صحبت کرد. بیرانوند بازی خوبی انجام داده و سیو‌های مهمی داشته. باید به او وقت داد. ما به او اعتماد به نفس می‌دهیم و سپس می‌بینید که او تا چه حد رشد می‌کند.

از زمانی‌که ژان بوتز مصدوم شده است، این بیرانوند است که از قفس قدیمی‌ترین باشگاه بلژیک دفاع می‌کند و یک بازیکن کلیدی برای تیمش محسوب می‌شود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها