کدخبر: 11920

پرسپولیس/اخبار پرسپولیس/خبر ورزشی

ستاره سابق پرسپولیس درخواست یحیی گل محمدی را رد کرد!

این خواستن یک طرف ماجراست و هنوز مشخص نیست باشگاه اماراتی هم چنین تمایلی داشته باشد یا نه؟

احمد نوراللهی ستاره سابق پرسپولیس دوست دارد و امیدوار است قرارداد سال دوم او با شباب الاهلی تمدید شود. یک منبع مطلع در فوتبال امارات به ما خبر داد خود احمد نوراللهی دوست دارد فصل آینده را نیز در شباب الاهلی توپ بزند اما...

نوراللهی در امارات با شباب الاهلی قراردادی بست که مطابق آن برای سال اول یک میلیون و صد هزار دلار دستمزد می‌گیرد. برخی منابع ایرانی ارزش قرارداد او را یک میلیون و دویست هزار دلار و یک سایت اماراتی رقم دریافتی سال اول او را با تمام افزودنی‌های احتمالی یک میلیون و سیصد هزار دلار ذکر کرده بودند اما به گفته یک منابع آگاه  احمد نوراللهی مبلغ یک میلیون و صد هزار دلار با باشگاه اماراتی قرارداد بسته که این مبلغ در سال دوم به یک میلیون و ۴۰۰ هزار دلار می‌رسد.

این قرارداد در سال دوم به شرط رضایت طرفین تمدید می‌شود و خواسته احمد نوراللهی فقط ۵۰ درصد ماجراست! ستاره ملی پوش ایرانی روزهای تاریک و روشنی را در شباب الاهلی پشت سرگذاشته است که اوج نامهربانی مهدی علی سرمربی شباب الاهلی با او در لیگ قهرمانان آسیا بود. سرمربی ایرانی الاصل شباب الاهلی در آسیا بارها احمد نوراللهی را به همراه مهدی قایدی به روی سکوها فرستاد و حتی در لیست بازی هم نگذاشت! همین رفتارهای عجیب مهدی علی با احمد نوراللهی، هواداران و حتی مربیان پرسپولیس را امیدوار به بازگشت این ستاره کرد اما...

در هفته بیست‌ودوم رقابت‌های لیگ امارات تیم‌های شباب‌الاهلی و اتحاد کلبا به مصاف هم رفتند که این مسابقه با نتیجه ۲ بر یک به سود شباب‌الاهلی خاتمه پیدا کرد. مهدی علی، سرمربی شباب‌الاهلی برای این بازی بعد از مدت‌ها به مهدی قایدی مهاجم ایرانی اش از ابتدا در ترکیب اصلی میدان داد. احمد نوراللهی دیگر بازیکن ایرانی هم مثل بازی قبل در ترکیب تیم قرار گرفت. نوراللهی در این بازی تا انتها در ترکیب تیمش حضور داشت و قایدی هم در دقیقه ۸۴ از زمین مسابقه خارج شد. با نگاه به آمار این بازیکن ایرانی متوجه می‌شوید ستاره سابق پرسپولیس در این بازی یکی از موثرترین بازیکن زمین برای شباب الاهلی بود. نوراللهی ۹۰ دقیقه بازی کرد و یک پاس گل داد. ۸۲ درصد پاس‌های هافبک ملی‌پوش کشورمان به مقصد رسید و این آمار خوبی برای این بازیکن است.

احمد نوراللهی دوست دارد و امیدوار است قرارداد سال دوم او با شباب الاهلی تمدید شود و شاید یکی دیگر از دلایل اصلی این تمایل جدایی از قرارداد سنگین و دلاری، معافیت فوتبالیست‌های خارجی شاغل در امارات از پرداخت مالیات باشد!

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها