کدخبر: 15506

لیلا بلوکات | لیلا بلوکات بیوگرافی | لیلا بلوکات ویکی پدیا

پاریس گردی لیلا بلوکات با خواهریش | لیلا بلوکات کنار برج ایفل

لیلا بلوکات بازیگر زن مشهور سینما و تلویزیون با انتشار تصویری از خود به همراه خواهرانش در کنار برج ایفل در فرانسه صفحه رسمی اینستاگرامش را به روز رسانی کرد.

لیلا بلوکات بازیگر زن مشهور سینما و تلویزیون با انتشار تصویری از خود به همراه خواهرانش در کنار برج ایفل در فرانسه صفحه رسمی اینستاگرامش را به روز رسانی کرد. لیلا بلوکات متولد ۴ آذر ۱۳۶۳ می باشد. لیلا بلوکات اولویت تحصیل خود را شرکت در هنرستان صدا و سیما گذاشته بود که با پر شدن این مدرسه رو به رو شد. لیلا بلوکات آدم بسیار خیری می باشد و موسسه مهر لیلا متعلق به او می باشد. لیلا بلوکات والیبال و سوارکاری را حرفه ای دنبال می کند. لیلا بلوکات دارای دو خواهر و یک برادر می باشد که رابطه صمیمی با آنها دارد.لیلا بلوکات به خواهران خود به فرانسه سفر کرده است که عکسی را با استایل ها و قیافه های زیبایی در کنار برج ایفل در فضای مجازی منتشر کرده است.

عکس های لیلا بلوکات در کربلا و نجف به دلیل استفاده نکردن از ماسک انتقاد کاربران فضای مجازی قرار گرفت. اما لیلا بلوکات در واکنش به این کامنت ها نوشت:

لیلا بلوکات

در واقع من دائم الماسک بودم و فقط برای عکس گاهی برداشتم خیلی مراقب باشین این روزها مجدد بیماری کرونا فراگیر شده پدرم بستری بودن بیمارستان یک هفته و دیروز مرخص شدن با تشکر از زحمات دکتر طبرسی که در این دوسال بارها بهشون زحمت دادم دعاگوی همه عزیزانم هستم آقای رضا فیاضی نازنین هم بستری هستند در بیمارستام همزمان با پدرم برای سلامتی ایشون و پدرم دعاگو باشید.

اما این تنها حاشیه حضور لیلا بلوکات در عراق نبود. در تصاویر بعدی او در مرکز عراق و مقابل ساختمان جشنواره فیلم با تیپ و ژستی هنری دیده می شود.

سفر لیلا بلوکات به مکه

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات علاقه زیادی به سفرهای مذهبی دارد او چندسال پیش با خاطره حاتمی و تعدادی از هنرمندان و بازیگران به سفر معنوی حج رفته بود.

بیوگرافی لیلا بلوکات

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات متولد ۴ آذر ۱۳۶۱ است. لیلا بلوکات درشتة کارشناسی فرش تحصیل کرده است. او مجرد هست و دو خواهر و یک برادر دارد هم اکنون ساکن اقدسیه است. لیلا بلوکات از سال ۱۳۸۴ وارد عرصه بازیگری شده است. از کارهای لیلا بلوکات می توان به نقش نفرتیتی در سریال یوسف پیامبر اشاره کرد که با آن به شهرت رسید.

لیلا بلوکات پس از حضور موفق در مجموعه تلویزیونی یوسف پیامبر و بازی در نقش همسر آخناتون بیش تر دیده شد و دارای شهرت خاصی گردید.لیلا بلوکات درباره نحوه ورودش به عرصه بازیگری گفت: اولویتم برای تحصیل، شرکت در هنرستان صدا و سیما بود که متاسفانه ظرفیتها پر شده بود.

در نتیجه من را به هنرستان کار و دانش معرفی کردند تا آنجا ادامه تحصیل دهم.در آن مدرسه هم فقط رشته فرش بافی ظرفیت خالی داشت و مجبور شدم برای ورود به رشته هنری ثبت نام کنم.نهایتاً به دانشگاه راه پیدا کردم و در کنارش کلاس های بازیگری میکائیل شهرستانی، امین تارخ و ورکشاپ های استاد سمندریان را گذراندم. سال 1377بود که در فرهنگسراها تئاتر اجرا می کردم و برای نخستین بار در مجموعه تلویزیونی سیروس مقدم و مجید اوجی جلوی دوربین رفتم.

مصاحبه لیلا بلوکات

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات در یکی از مصاحبه هایش گفته بود من عاشق خانواده ام هستم و بسیار خانواده دوستم. رابطه ام با اعضای خانواده ام بسیار صمیمی و نزدیک است.یکی از خواهرهایم نوشا نام دارد که ازدواج نموده است و رشته تحصیلی اش مهندس برق و الکترونیک بوده و رادمان خواهرزاده عزیزم، فرزند نوشاست.

خواهر کوچک ترم میترا نام دارد که مدیریت ایرانگردی و جهان گردی خوانده است و یک برادر هم دارم که نقشه کشی صنعتی خوانده است.در خانواده مان من تنها کسی هستم که کار هنری انجام می دهم اگرچه خواهرم میترا زمانیکه 7- 6 ساله بود در سریالی از آقای سیروس مقدم نقش دخترخانم افسانه بایگان را بازی کرد ولی در کل علاقه ای به ادامه این شغل نداشت.

 لیلا بلوکات

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها