کدخبر: 10005

انفجار /انفجار در اصفهان / اصفهان

انفجار اصفهان را لرزاند| انفجار 4 جوان را ناکار کرد!

نیروهای آتش نشانی مصدومان این حادثه را که چهار جوان ۱۷ تا ۳۰ ساله و مشغول ساخت مواد محترقه و منفجره بودند را تحویل عوامل انتظامی و اورژانس شهر دادند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از مصدومیت چهار جوان به دلیل انفجار ناشی از ساخت ترقه در اصفهان خبر داد.

فرهاد کاوه آهنگران با اشاره به حادثه انفجار توأم با حریق در اصفهان اظهار داشت: این حادثه ۲۱ و ۴۳ دقیقه توسط شاهدان عینی به مرکز فرماندهی عملیات آتش نشانی اصفهان گزارش شده است.

وی با اشاره به اینکه این حادثه انفجار در منطقه دنارت گزارش شده است، افزود: شهروندان در این منطقه صدای مهیبی را شنیده‌اند که ناشی از انفجار مواد محترقه بوده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه نیروهای امداد و نجات از ایستگاه شماره ۲۳ واقع در شهرک شهید کشوری به محل این حادثه اعزام شدند، اضافه کرد: نیروهای آتش نشانی مصدومان این حادثه را که چهار جوان ۱۷ تا ۳۰ ساله و مشغول ساخت مواد محترقه و منفجره بودند را تحویل عوامل انتظامی و اورژانس شهر دادند.

وی ادامه داد: بنا به گزارش آتشیار فلاحی افسر آماده وقت سازمان آتش نشانی اصفهان، هر چهار نفر دچار سوختگی شدید از ناحیه دست، بدن، چشم‌ها و صورت آسیب جدی دیدند و محل حادثه نیز که طبقه دوم از یک ساختمان ویلایی دو طبقه بود، دچار خسارت زیاد شد.

کاوه آهنگران افزود: این افراد در صورتی که از بیمارستان ترخیص شوند، تحویل عوامل قضائی خواهند شد تا در دادگاه به جرم ساخت مواد محترقه محاکمه شوند.

وی بار دیگر از همشهریان ایمن مدار اصفهانی به خصوص والدین گرامی درخواست کرد: مراقب رفتار فرزندان خود باشین، جان نه تنها شما و فرزندانتان، بلکه همسایگان و هموطنان دیگرمان نیز در خطر است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها