کدخبر: 10146

اخبار سیاسی | خبر سیاسی | خبر سیاسی روز

حمله سایبری به اسرائیل| تلفن خای اسرائیل هک شد| ایران دست دارد؟

به گزارش المیادین، این رسانه‌ها اعلام کردند که پس از هک شدن گوشی همسر رییس موساد، محتویات آن از طریق یک حساب ناشناس در اینستگرام منتشر شده است.

 منابع رسانه‌ای صهیونیستی دوشنبه شب مدعی شدند که ایران، وبسایت‌های دولتی این رژیم را هدف حمله سایبری قرار داده است.در پی هک شدن رایانه شخصی دیوید برنیاع رییس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) این بار رسانه‌های صهیونیستی از هک شدن تلفن همراه همسر وی خبر دادند.

به گزارش المیادین، این رسانه‌ها اعلام کردند که پس از هک شدن گوشی همسر رییس موساد، محتویات آن از طریق یک حساب ناشناس در اینستگرام منتشر شده است.

به گفته این رسانه‌ها، این اقدام با هدف انتقام از موساد صورت گرفته است.شب گذشته نیز خبر‌ها حکایت از آن داشت که در حملات اخیر سایبری به سایت‌های رژیم صهیونیستی، هکر‌ها توانستند به رایانه شخصی رئیس موساد دسترسی پیدا کنند.

این رسانه‌ها اعلام کردند که هکر‌ها اطلاعات شخصی برنیاع، خانواده و محل سکونتش را منتشر کرده تا او را در مضیقه بگذارند.منابع رسانه‌ای صهیونیستی دوشنبه شب مدعی شدند که ایران، وبسایت‌های دولتی این رژیم را هدف حمله سایبری قرار داده است.

منابع امنیتی اسرائیلی گفته‌اند که حملات اخیر، گسترده‌ترین حملات سایبری به زیرساخت‌های این رژیم بوده است.منابع مذکور اشاره کردند که در پی این حملات، بسیاری از پایگاه‌های اینترنتی دولتی از کار افتاده‌اند.

بخش امنیت سایبری رژیم صهیونیستی همچنین به از کار افتادن پایگاه اینترنتی دفتر نخست وزیری و برخی وزارتخانه‌های دیگر همچون وزارت به اصطلاح دادگستری، بهداشت و تجارت اذعان کرده است.ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرده که همچنان در حال بررسی و پیگیری حملات دوشنبه شب است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها