کدخبر: 10172

دربی| دربی1400| دربی استقلال و پرسپولیس

دربی برای مجیدی دردسرساز شد

فرهاد مجیدی ۵ مرتبه سرمربیگری استقلال در دربی پایتخت را تجربه کرده است. ۲پیروزی، ۲ تساوی و یک شکست سهم مجیدی بوده است.

استقلال در صورت پیروزی مقابل پرسپولیس می‌تواند از چالش مهمی عبور کند. از ساعت ۱۷:۳۰ امروز و به بهانه هفته بیست و سوم لیگ برتر، پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان استقلال است.

فرهاد مجیدی ۵ مرتبه سرمربیگری  استقلال در دربی پایتخت را تجربه کرده است.  ۲پیروزی، ۲ تساوی و یک شکست سهم مجیدی بوده است. فرهاد در اولین و آخرین دربی، تساوی را تجربه کرده است.  طبق آمار، سرمربی جوان استقلال در دربی‌های جام حذفی موفق‌تر و خارج از جریان مسابقه بهتر عمل کرده است.

بعضی هواداران پرسپولیس اعتقاد دارند رقیب دیرینه آنها را با فرهاد در جریان مسابقه نتوانسته است شکست بدهد. آبی‌ها تا پایان هفته بیست و سوم (به استناد جدول لیگ برتر) شانس اول قهرمانی هستند، با این همه پیروزی دربی می تواند شیرینی و اقتدار قهرمانی احتمالی را افزایش بدهد.

در کنار نکته هواداران پرسپولیس، طبق آمار استقلال در ۱۰ دربی اخیر در جریان بازی موفق به پیروزی نشده است. اگر شاگردان فرهاد مجیدی امروز با پیروزی از دربی نود و هشتم خارج شوند، این رکورد شکسته می‌شود و دیگر جای حرف و حدیثی درباره بردهای دربی باقی نمی‌ماند. ضمن آنکه مسیر قهرمانی برای آنها هموارتر و شانس‌شان بیشتر می‌شود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها