کدخبر: 10266

قتل | علت قتل | قتل وحشتناک

گیلان به خون کشیده شد| قتل عام وحشیانه در گیلان

پس از تحقیقات گسترده و بررسی موضوع مشخص شد قاتل بعد از درگیری با اعضاء خانواده همسر خود، با یک قبضه سلاح شکاری به سمت همسر، مادرزن و ۲ برادر خانم خود شلیک کرده است.

به گفته سردار ملکی، قاتل ۳۷ ساله که پس از ارتکاب قتل در جنگل‌های اطراف روستای جوکندان مخفی شده بود، شناسایی و دستگیر شد.فرمانده انتظامی گیلان از دستگیری قاتل ۳ نفر از اعضاء یک خانواده در روستای جوکندان خبر داد.

سردار عزیزاله ملکی گفت: عصر دیروز در پی دریافت خبری مبنی بر اختلاف خانوادگی و نزاع منجر به قتل ۳ نفر از اعضاء یک خانواده در روستای جوکندان تالش، بررسی موضوع و دستگیری قاتل فراری در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.به گفته وی، در بررسی‌های اولیه مشخص شد علت اصلی نزاع و درگیری منجر به قتل، اختلاف میان اعضاء خانواده بوده است.

فرمانده انتظامی استان گیلان افزود: پس از تحقیقات گسترده و بررسی موضوع مشخص شد قاتل بعد از درگیری با اعضاء خانواده همسر خود، با یک قبضه سلاح شکاری به سمت همسر، مادرزن و ۲ برادر خانم خود شلیک کرده است.در این تیراندازی، مادرزن و برادران همسر ضارب به قتل رسیدند و حال عمومی همسرش نیز وخیم گزارش شده است.به گفته سردار ملکی، قاتل ۳۷ ساله که پس از ارتکاب قتل در جنگل‌های اطراف روستای جوکندان مخفی شده بود، شناسایی و دستگیر شد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها