کدخبر: 10660

درگیری مسلحانه کشور را بهم ریخت| گروه قاچاقچیان منهدم شدن

ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر با پشتیبانی و هدایت فنی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مخفیگاه دیگر اعضای این باند را در یکی از مناطق صعب العبور شهرستان ایرانشهر در محاصره خود قرار دادند و ضمن دستگیری دیگر اعضای این باند در بازرسی از محل و مخفیگاه سوداگر مرگ ۶۴۵کیلو و ۶۰۰ گرم تریاک کشف کردند.

 سردار احمد طاهری گفت: طی درگیری مسلحانه پلیس با اعضای یک باند قاچاق مواد مخدر در جنوب شرق کشور یک تن و ۱۱۸ کیلو گرم تریاک کشف شد.

سردار احمد طاهری در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌های سیب و سوران و ایرانشهر با اشراف اطلاعاتی خود، اعضای یک باند مسلح و سازمان یافته را که قصد انتقال محموله بزرگ مواد مخدر از مناطق جنوب شرق کشور به سمت شهرستان سیب و سوران و سپس انتقال آن به عمق کشور داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: در این رابطه عصر روز گذشته تکاوران پلیس، در قالب چند تیم عملیاتی با رصد مناطق صعب‌العبور بین دو شهرستان سراوان و سیب و سوران، اعضای این باند مسلح را که با یک دستگاه سواری پژو پارس در حال جا به جایی محموله مواد مخدر بودند، رویت و به آنها دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ که خود را در محاصره مأموران انتظامی دیدند بدون توجه به ایست پلیس، با تیراندازی به سمت مأموران به سرعت از محل متواری شدند.

وی بیان کرد: در این عملیات مقتدرانه، جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در عکس العملی سریع با آتش پر حجم خود خودروی قاچاقچیان را زمین گیر و ضمن دستگیری یک سوداگر مرگ، در بازرسی از خودرو توقیفی آنها، ۴۷۲ کیلو و ۵۷۵ گرم تریاک کشف کردند.

سردار طاهری با اشاره به ادامه عملیات تکاوران برای شناسایی اعضای متواری این باند، بیان داشت: ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر با پشتیبانی و هدایت فنی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مخفیگاه دیگر اعضای این باند را در یکی از مناطق صعب العبور شهرستان ایرانشهر در محاصره خود قرار دادند و ضمن دستگیری دیگر اعضای این باند در بازرسی از محل و مخفیگاه سوداگر مرگ ۶۴۵کیلو و ۶۰۰ گرم تریاک کشف کردند. در این دو عملیات هماهنگ، ضمن انهدام یک باند قاچاق مواد مخدر در مجموع یک تن و ۱۱۸ کیلو و ۱۷۵ گرم تریاک کشف و از انتقال آن به عمق کشور جلوگیری شد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها