کدخبر: 10970

قیمت دلار |نرخ دلار|قیمت یورو

قیمت دلار ریخت| دلار امروز 25 فروردین 1401 چقدر شد؟

قیمت دلار و یورو امروز در صرافی بانک ملی ایران اعلام شد.

اسکناس آمریکایی روز چهارشنبه کانال28 هزار تومان را از دست داد و با 190 تومان کاهش با 27 هزار و 940 تومان معامله شد. قیمت دلار روز گذشته از کانال 28 هزار تومان ریزش کرد. اسکناس آمریکایی روز چهارشنبه کانال یاد شده را از دست داد و با 190 تومان کاهش با  27 هزار و 940 تومان معامله شد. 

برخی از معامله گران بازار با اشاره مواضع برخی مقام های وزارت خارجه درباره آزاد‌سازی منبع مالی ۷ میلیارد دلاری توسط مسوولان کشور، افت قیمت دلار در روز گذشته را استقبال  بازار ارز از منابع در حال آزادسازی نامیدند. عده زیادی از بازیگران ارزی اعتقاد دارند که بازار پس از چندین روز افزایش متوالی و برخورد به مقاومت سنگین 28 هزار و 200 تومان نیاز به اصلاح قیمت داشت. در این فرضیه احتمال برگشت بازیگران افزایشی به بازار زیاد است.

از نگاه برخی تحلیل گران فنی تا زمانی که اسکناس آمریکایی بالای خط 27 هزار و 800 تومان حضور دارد، احتمال افزایش قیمت بیشتر است. ورود دلار به بالای محدوده 28 هزار و 200 تومان حتی سرعت رشد دلار را بیشتر خواهد کرد. در مقابل رفتن دلار به زیر محدوده 27 هزار و 800 تومان حتی می تواند زمینه ساز افت تا محدوده 27 هزار و 500 تومان شود.

قیمت فروش دلار آمریکا امروز در صرافی بانک ملی ایران در مقایسه با نرخ اعلام شده در روز گذشته، ۲۵,۱۰۸ (بیست و پنج هزار و صد و هشت تومان) اعلام شد.

بر این اساس قیمت خرید دلار آمریکا ۲۴,۸۵۸ (بیست و چهار هزار و هشتصد و پنجاه و هشت تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا ۲۵,۱۰۸ (بیست و پنج هزار و صد و هشت تومان) اعلام شد.

همچنین براساس اعلام صرافی بانک ملی ایران قیمت خرید یورو ۲۷,۹۰۹ (بیست و هفت هزار و نهصد و نه تومان) و قیمت فروش یورو ۲۸,۱۹۰ (بیست و هشت هزار و صد و نود تومان) است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها