کدخبر: 11036

زلزله ایلام را لرزاند| صدای مهیب و زمین لرزه مردم را ترساند+ فیلم

ساعات اولیه صبح امروز مردم شهرستان چرداول و شهر سرابله با احساس زمین لرزه همراه با صدای مهیب، هراسان و سراسیمه از منازل خود بیرون آمدند، اما بنا به اعلام مرکز ژئوفیزیک دانشگاه تهران هیچگونه زمین لرزه‌ای در این منطقه ثبت نشده است.

مردم شهرستان چرداول صبح امروز پیش لرزش زمین را حس کردند در حالی که هیچ زمین لرزه ای در این منطقه در مرکز ژئوفیزیک دانشگاه تهران ثبت نشده است. ساعات اولیه صبح امروز مردم شهرستان چرداول و شهر سرابله با احساس زمین لرزه همراه با صدای مهیب، هراسان و سراسیمه از منازل خود بیرون آمدند، اما بنا به اعلام مرکز ژئوفیزیک دانشگاه تهران هیچگونه زمین لرزه‌ای در این منطقه ثبت نشده است.

مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری ایلام نیز با تایید این مطلب گفت: چگونگی وقوع این حادثه در دست بررسی است وی همچنین از ساکنان این شهرستان خواست، ضمن حفظ آرامش و خونسردی خود، اخبار را از طریق منابع معتبر خبری پیگیری کنند.

مجید بیگلریان یادآور شد: تاکنون هیچگونه گزارشی مبنی بر بروز خسارت جانی و مالی به مردم ساکن مناطق شهری و روستایی این شهرستان گزارش نشده است.طی سال‌های اخیر مردم شهرستان چرداول به کرات صدا‌های مهیبی همراه با لرزش زمین را حس کرده اند که با کاوش‌های متعدد تیم‌های زمین شناسی حرکت صفحات و لایه‌های زیرین در عمق خاک باعث بروز این صدا‌ها شده است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها