کدخبر: 11117

یحیی گل محمدی دروازه بان را تحریم کرد!

به نظر می رسد با این تفاسیر تنها راه بازگشت حامد لک به تمرینات پرسپولیس عذرخواهی رسمی حامد لک از داوود فنایی و بخشش او باشد.با این وجود حامد لک همچنان مدعی است حرف زشتی نزده که بخواهد معذرت خواهی کند.

حیی گل محمدی پس از تعطیلات ۵ روزه تمرینات پرسپولیس باز هم اجازه نداد حامد لک به جمع بازیکنان بازگردد!برای خیلی ها شاید این سئوال پیش آمده باشد که اصل ماجرا چیست؟ چرا سرمربی پرسپولیس به رغم نیاز تیمش به حامد لک همچنان از حضور این دروازه بان با تجربه در تمرینات گروهی و مسابقات تیمش جلوگیری می کند؟ در همین ارتباط گزارشی تهیه کردیم که در پی از نظرتان می گذرد؛

ابتدا گفته شد روز بازی تدارکاتی حامد لک باز هم گل بدی می‌خورد که سرمربی پرسپولیس بلافاصله او را بیرون کشیده و احمد گوهری را به زمین می‌فرستد. ظاهرا این موضوع به مذاق حامد لک خوش نمی‌آید اما این دروازه‌بان چیزخاصی به سرمربی نمی‌گوید گرچه برخورد جالبی هم با احمد گوهری ندارد!

شایعه جرو بحث با یحیی گل محمدی

 در ادامه عنوان شد فردای این دیدار حامد لک در تمرین پرسپولیس نزد یحیی گل محمدی رفته و پس از گفت‌وگوی کوتاه کار به جروبحث و بگو مگو کشیده می‌شود. سرمربی پرسپولیس نیز او را اخراج کرده و اجازه حضور در تمرینات گروهی را دیگر نمی‌دهد.

پای داوود فنایی در میان است

حالا خبر می رسد ماجرا اصلی هیچ یک از این دو داستان نیست! مشکل اصلی حامد لک درگیری لفظی با داوود فنایی و لفظی بوده که این گلر به کار برده است. گویا دروازه بان با تجربه پرسپولیس پشت سر مربی گلرهای این تیم حرف زشتی زده که به گوش داوود فنایی رسیده است.

 یحیی همه چیز را به  فنایی سپرد

از آنجایی که داوود فنایی عامل اصلی پرسپولیسی شدن حامد لک بوده و با توجه به اینکه این گلر ظاهرا علیه مربی گلرهای تیمش طغیان کرده یحیی گل محمدی همه چیز را به دستیاو همبازی قدیمی خودش واگذار کرده است.شنیدیم یکی از دست اندرکاران باشگاه پرسپولیس از حامد لک خواسته است که نزد داوود فنایی برود و بابت حرف زشتی که پشت سرش زده از او معذرت خواهی کند.

به نظر می رسد با این تفاسیر تنها راه بازگشت حامد لک به تمرینات پرسپولیس عذرخواهی رسمی حامد لک از داوود فنایی و بخشش او باشد.با این وجود حامد لک همچنان مدعی است حرف زشتی نزده که بخواهد معذرت خواهی کند. از آن طرف داوود فنایی هم کوتاه بیا نیست و حاضر است تا پایان فصل با احمد گوهری ادامه دهد!

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها