کدخبر: 11264

جاد ه هراز بسته شد| مسافران مراقب باشند

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها افزود: در محور کندوان‌ تردد انواع تریلر‌، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است. .

: مدیر مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در محور هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۲:۰۰ امروز از رودهن به سمت آمل ممنوع است.علی‌اکبر آشوری در‌ گفت‌وگو با فارس، درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌ی کشور بیان کرد: بر اساس اطلاعات بیش از ۲۳۲۳ دستگاه سامانه ترددشمار برخط‌ و ۸۰۰ دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

*‌ کاهش تردد خودرو در جاده‌ها در ۲۴ ساعت گذشته

وی تصریح کرد: کل تردد جاده‌ای در شبانه ‌روز گذشته‌ براساس آخرین اطلاعات حاصل از‌ رصد‌‌ تعداد‌‌ ۲۴۲۷ دستگاه ترددشمار فعال در جاده‌ها، نسبت به روز قبل ۱۲.۱ درصد کاهش نشان می‌دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۱.۷ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صبح ثبت شد.

* آزادراه‌‌های کرج-قزوین و تهران-کرج پرترددترین جاده‌های کشور در شبانه‌روز گذشته ‌

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه‌ کرج-قزوین با ۱۳۵ هزار تردد، آزادراه‌ تهران-کرج با ۱۳۲ هزار تردد و آزادراه کرج‌-تهران با ۱۲۱ هزار تردد، ثبت شد.

*‌ محدودیت ترافیکی محورهای تهران-شمال تا ۲۴ امشب/هراز و کندوان یک‌طرفه می‌شود

آشوری در تشریح محدودیت‌‌های ترافیکی محورهای تهران-شمال بیان داشت:‌ در محور کندوان‌ تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳:۰۰ تا ۲۴:۰۰ امروز از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۲۴:۰۰ امروز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران بصورت یک طرفه خواهد بود.

وی اضافه کرد: در محور هراز ‌نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۲:۰۰ امروز از رودهن به سمت آمل ممنوع است و از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۲۲:۰۰ امروز ‌‌در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه خواهد بود.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها افزود: در محور کندوان‌ تردد انواع تریلر‌، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

آشوری گفت: در هراز تردد‌ کامیون‌ها و کامیونت‌ها غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت‌ ۰۶:۰۰ تا ۲۴:۰۰ امروز ممنوع است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها