کدخبر: 11348

قیمت سکه همه را غافلگیر کرد| قیمت سکه به پارسال بر می گردد؟

بازار سکه روز گذشته با سر زمین خورد و فلز گران بهای داخلی تقریبا 130 هزار تومان از ارزش خود را از دست داد اما در نهایت سکه توانست بالای محدوده مقاومتی 13 میلیون و 200 هزار تومان باقی بماند.

قیمت سکه در معاملات پشت خطی دیشب نسب به قیمت روز یکشنبه پایین تر بود اما در مقایسه با قیمت معاملات پشت خطی شنبه شب 40 هزار تومان رشد کرده بود. بازار سکه روز گذشته با سر زمین خورد و فلز گران بهای داخلی تقریبا 130 هزار تومان از ارزش خود را از دست داد اما در نهایت سکه توانست بالای محدوده مقاومتی 13 میلیون و 200 هزار تومان باقی بماند. 

به عقیده برخی از تحلیلگران درصورتی که فلز گران بهای داخلی بالای این محدوده تثبیت شود احتمال رسیدن آن به محدوده 13  میلیون  و 500 هزار تومان وجود دارد.

سکه بازان چشم به بازار طلا دارند یا ارز؟

قیمت سکه

معامله گران باور  دارند که بازار سکه بیشتر تحت تاثیر بازار ارز تهران رفتار می کند و با وجود عقب نشینی طلای جهانی ، سکه بازان در موقعیت فروش قرار نگرفتند . آنها معتقدند که با افزایش قیمت دلار ، خریدها در بازار سکه هم بالا رفت. 

دیروز ارزش ذاتی سکه  12 میلیون و 667 هزار تومان به دست آمد و اندازه حباب سکه  هم در محدوده 4 درصد بود.ارزش واقعی سکه با قیمت بازاری آن  بیش از 500 هزار تومان بود . 

قیمت سکه امروز گران می شود؟

قیمت سکه

قیمت سکه در معاملات پشت خطی دیشب نسب به قیمت روز یکشنبه پایین تر بود اما در مقایسه با قیمت معاملات پشت خطی شنبه شب 40 هزار تومان رشد کرده بود. 

معامله گران معتقدند در صورتی که اسکناس آمریکایی در بازار امروز صعودی شود این امر می تواند زمینه ساز رشد سکه شود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها