کدخبر: 11370

استقلال | اخبار استقلال | اخبار ورزشی

مربی استقلال روانه تیم ملی می شود؟

پین که به دلیل ابتلا به ویروس کرونا هنوز به تمرینات استقلال اضافه نشده است، از دو تیم داخلی پیشنهاد دریافت کرده است، به طوری آن‌ها قصد دارند با قرارداد خوب این مربی را به کادرفنی خودشان اضافه کنند.

 گابریله پین مربی ایتالیایی تیم استقلال در این فصل یکی از ارکان اصلی آبی‌پوشان بوده است. خیلی‌ها ساختار دفاعی استقلال را متوجه نقش او در این تیم می‌دانند. پین که سابقه حضور در تیم‌های بزرگ ایتالیا و تیم ملی این کشور را داشته است در این فصل کمتر در رسانه‌ها بود و سعی کرد بیشتر تجربیاتش را در اختیار استقلال قرار دهد.

پین که به دلیل ابتلا به ویروس کرونا هنوز به تمرینات استقلال اضافه نشده است، از دو تیم داخلی پیشنهاد دریافت کرده است، به طوری آن‌ها قصد دارند با قرارداد خوب این مربی را به کادرفنی خودشان اضافه کنند. موضوعی که قطعا فرهاد مجیدی را به دردسر می‌اندازد و با رفتن دستیار مطرح خود مخالفت خواهد کرد.

پین تنها از لیگ ایران پیشنهاد ندارد و خبر می‌رسد که یک تیم خارجی نیز قصد دارد این مربی را به خدمت بگیرد. از فدراسیون فوتبال هم خبر‌هایی به بیرون درز پیدا کرده است که پین می‌تواند گزینه جدی برای حضور در کادرفنی دراگان اسکوچیچ سرمربی کروات تیم ملی باشد، هر چند که در این زمینه خبر دقیقی منتشر نشده است.

استقلال از زمان حضور پین در این تیم در بحث دفاعی عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته است و با گذشت ۲۴ هفته از لیگ برتر آبی‌پوشان تنها ۸ گل دریافت کرده‌اند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها