کدخبر: 11421

قیمت سکه/قیمت ربع سکه/قیمت سکه پارسیان

فرکانس جدید به قیمت سکه| قیمت سکه نزولی می شود یا صعودی؟

ارزش ذاتی سکه هم 12 میلیون و 345 هزار تومان بود. تفاوت ارزش ذاتی سکه با قیمت بازاری آن به بیش از 700 هزار تومان رسید.

 با پایین آمدن ارزش ذاتی سکه معامله گران بنیادی رغبتی برای حضور در بازار ندارند. قیمت اونس طلا روز گذشته  به پایین‌ترین حد در دو ماه اخیر رسید. فلز گران  بهای جهانی دیروز به کانال 1800 دلار برگشت و در محدوده 1896 دلار معامله شد . قیمت دلار هم در سراشیبی قرار گرفت. این دو اتفاق باعث شد که قیمت سکه هم پایین برود. سکه دیروز با قیمت 13 میلیون و 95 هزار تومان معامله شد. 

ارزش ذاتی سکه هم   12 میلیون و 345 هزار تومان بود. تفاوت ارزش ذاتی سکه با قیمت بازاری آن به بیش از 700 هزار تومان رسید. نکته قابل توجه برای سکه، رسیدن حباب آن  به نزدیک 6 درصد بود. زیاد شدن حباب سکه از نگاه بسیاری از معامله گران نشان می دهد که بازار با تقاضای مازاد روبرو شده است . این به آن معناست که احتمال وقوع نوسان غیرمنطقی در بازار سکه زیاد شده است.

دو شرط مهم برای ورود خریدارن به بازار سکه

قیمت سکه

با پایین آمدن ارزش ذاتی سکه معامله گران بنیادی رغبتی برای حضور در بازار ندارند. آنها زمانی وارد بازار می شوند که فاصله ارزش ذاتی با قیمت بازاری آن محدود باشد و نسبت به آینده دلار خوشبین شوند. با این وجود برخی از تحلیلگران بازار سکه معتقدند که با عقب نشینی خریداران احتمال پایین آمدن قیمت سکه در روز جاری وجود دارد .

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها