کدخبر: 11443

مهدی طارمی به ایران بر می گردد؟

برخی از افراد معتقد بودند که طارمی در بازی دیشب در 2 صحنه تمارض کرده تا بتواند از سوی داور پنالتی بگیرد.

در بازی شب گذشته پورتو مقابل براگا، مهدی طارمی دوباره به سوژه اول رسانه‌های پرتغال و طرفداران فوتبال در این کشور بدل شد.

برخی از افراد معتقد بودند که طارمی در بازی دیشب در 2 صحنه تمارض کرده تا بتواند از سوی داور پنالتی بگیرد. برخی دیگر نیز به دفاع از ستاره کشورمان پرداختند و آن را خطاها را درست و منطقی دانستند.

با این حال داور نیز اعتقاد به تمارض طارمی داشت و همین مسئله واکنش په په را نیز به همراه داشت. کاپیتان پورتو معتقد بود که جو رسانه‌ای علیه ستاره ایرانی باعث شده تا ذهنیت داوران در این رقابت نیز به هم بخورد. این مطلب را در ابتدای فصل کونیسیائو نیز گفته بود و به شدت به جامعه داوری تاخت و از طارمی دفاع کرد.

با این حال، شب گذشته فضای مجازی با نام «طارمی» حال و هوای متفاوتی داشت و هواداران پورتو و اسپورتینگ در خصوص ستاره ایرانی صحبت کردند. هواداران اسپورتینگ معتقد بودند که مهاجم پورتو قصد فریب داور را داشته و خواستند از اقدام زشت باشگاهشان در هفته گذشته دفاع کنند.

به گزارش فارس، باشگاه اسپورتینگ هفته گذشته مطلبی علیه طارمی نوشت و با الفاظی زشت به انتقاد از او پرداخت. طارمی نیز به آن انتقادات در زمین مسابقه پاسخ داد و یک هت‌تریک جانانه در دیدار مقابل پورتیموننزه به ثبت رسانید.

پورتو با پیشی از اسپورتینگ شانس اصلی قهرمانی در لیگ پرتغال است و برای قهرمانی به 4 امتیاز نیاز دارد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها