کدخبر: 11445

صدای تراندازی شهر را بهم ریخت| ترور مسلحانه در روز روشن

سوداگران مرگ با مشاهده عوامل انتظامی بدون توجه به اخطارهای صادره به سمت آنها تیراندازی و با سرعت به یک مسیر فرعی تغییر مسیر داده و با توجه به تاریکی هوا متواری شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان خاش گفت: تیراندازی قاچاقچیان مسلح به مأموران انتظامی شهرستان خاش منجر به مرگ راننده یک دستگاه خودروی سوخت کش عبوری شد.

حبیب رازدار اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با اشراف اطلاعاتی خود به سرنخ هایی دست یافتند که نشان می داد اعضای یک باند مسلح و سازمان یافته قاچاق مواد افیونی قصد انتقال محموله بزرگ مواد مخدر از شهرستان سراوان به خاش  و سپس قاچاق آن به زاهدان را دارند.

وی افزود: در همین زمینه شب گذشته مأموران در قالب چند تیم عملیاتی به رصد و کنترل مسیر تردد قاچاقچیان پرداخته و سرانجام اعضای این باند مسلح را که با ۳ دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در حال جا به جایی محموله مواد مخدر، در محور "خاش – زاهدان" بودند شناسایی و به آنها دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان خاش تصریح کرد: سوداگران مرگ با مشاهده عوامل انتظامی بدون توجه به اخطارهای صادره به سمت آنها تیراندازی و با سرعت به یک مسیر فرعی تغییر مسیر داده و با توجه به تاریکی هوا متواری شدند.

رازدار در ادامه بیان کرد: در پی تیراندازی‌های مکرر قاچاقچیان به سمت خودروی های پلیس راننده ۳۵ ساله خودروی پژو ۴۰۵ سوخت کش که در همان مسیر فرعی در حال تردد بود مورد اصابت گلوله قاچاقچیان قرار گرفت و متأسفانه در دم فوت کرد و سرنشین خودروی مذکور نیز مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

این مقام انتظامی شایعات منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تیراندازی  پلیس به خودروی مذکور را تکذیب کرد و اظهار داشت: مأموران انتظامی با توجه به حضور خودروی

مذکور در مسیر حرکت قاچاقچیان از تیراندازی مستقیم به سمت خودروهای حامل مواد خودداری کرده اند.

وی گفت: تحقیقات تخصصی پلیس برای دستگیری قاچاقچیان متواری شده ادامه دارد که به محض حصول نتیجه اطلاع رسانی خواهد شد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها