کدخبر: 11488

جنگ استقلال و پرسپولیس شروع شد

به گزارش طرفداری، پرسپولیسی‌ها از احکام صادره کمیته انضباطی بسیار شاکی هستند.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس درباره احکام انضباطی فدراسیون فوتبال صحبت کرد.پس از حدود ۴۵ روز از برگزاری دربی پایتخت روز دوشنبه اعضای کمیته انضباطی در جلسه‌ای حواشی آن مسابقه را مورد بازبینی قرار دادند و دیروز آرای اعضا روی سایت فدراسیون فوتبال قرار گرفت.

 

به گزارش طرفداری، پرسپولیسی‌ها از احکام صادره کمیته انضباطی بسیار شاکی هستند. در این باره حسین دوام، معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت؛ اگر شکایت ما در کمیته انضباطی رد شده باشد، سند و مدرک‌مان را در اختیار استیناف قرار می‌دهیم. داسیلوا قبل از اینکه به ایران بیاید در عربستان بازی می‌کرد و در آن تیمی که حضور داشت به لحاظ رتبه‌بندی آن تیم در شرایطی نبود که به ایران بیاید و با استقلال قرارداد ببندند. البته باید تاکید کنم که رای به میز ما نرسیده و رای صادره را شفاهی شنیدم.

دوام درخصوص رد شکایت باشگاه درباره حرکت دانشگر توسط کمیته انضباطی ادامه داد:

    در نظر داشته باشید آن حرکت زشت دانشگر خطاب به ۲۰ هزار پرسپولیسی درون ورزشگاه نبود، او به ۴۰ میلیون پرسپولیسی اهانت کرد. به‌طور حتم شکایت‌مان را در استیناف پیگیری می‌کنیم و اگر جواب نگیریم به دادگاه عمومی شکایت می‌کنیم. این آقا سابقه این کارها را دارد و اگر باشگاهش نمی‌تواند تنبیه‌اش کند، ما از حق هواداران تیم خود دفاع خواهیم کرد. همه‌چیز در تصویر مشخص است و ما برای کمیته اخلاق هم فیلم را فرستادیم. اگر نتیجه نگیریم به دستگاه قضایی مراجعه خواهیم کرد. این حرکت ناشایست در قانون جزایی قابل پیگرد است.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس درخصوص رد شدن شکایت این باشگاه از بهزاد غلامپور افزود:

    غلامپور آدم صادقی است. آن حرکتش هم شاید از روی صداقتش بود! اما وسط نیمه هم جزو بازی است. این حرکت او موجب تحریک می‌شود. بازیکن ما هیچ واکنشی نشان نداد. تبرئه شدن غلامپور هنوز به ما ابلاغ نشده. ما باید رای را ببینیم و استدلال همکاران برای تبرئه شدن را بخوانیم.‌ بعد راحت‌تر می‌توانم‌ اظهارنظر کنم‌.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها